Я Вас не боюся• 13 февраля 2024

Яка тенденція з доларом? Чи є чинники що він буде спускатися?

В мене є ризик
Потішаюся• 13 февраля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Якщо в грн і кожного року підвищення на 10% тоді
11500
12650
13915
15306
16800

А якщо курс буде 45 то 16800 буде 374$
А Вы хотите и рыбку съесть и крсточкой не подавиться)

Соображалочка• 13 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Здайте в суб оренду, подобовщики найкращі орендарі
Да, вони такі класні: все обригають, обісруть, дещо витруть шторами. Прибирате одне задоволення ) Чи можна оплату за оренду клінінгу весь час віддавати, хоч комусь допомогти заробити )
Love_Love_Love_• 13 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Вам хтось обісрав щось, обригав, дещо витирав шторами?
Соображалочка• 13 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чотири рази здавала подобово, одн раз зїхали більш менш нормально, а інші - так. Завдатка не вистачає на прибирання клінінговою. Може, якщо однокімнатну здавати, тоді вистачить.
ФФФФристайла• 13 февраля 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
По курсу ПриватБанку (продаж)
Вам это зачем?То,что квартирантов хитро сделанные,это понятно.
Love_Love_Love_• 13 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Це у вас просто досвіду немає.
Я 14 років здаю подобово, зараз в мене 13 власних, купу часу ще здавала 10-12 орендованих.
Квартири завжди в ідеальному стані.
Не потрібно селити на добу толпи місцевих і буде вам щастя. Також, здавати дегеві бабушатніки
Соображалочка• 13 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це у вас просто досвіду немає.
Квартири завжди в ідеальному стані.
У мене трикімнатна в центрі, здавала лише парам. Це просто жах!

Love_Love_Love_• 13 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Для чого парі 3 к, ви не думали?
Соображалочка• 13 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого парі 3 к, ви не думали?
Мабуть, телек дивилися )
Love_Love_Love_• 13 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Мабуть, телек дивилися )
Ну якщо мені подзвонить пара по рекламі 3 к, я в житті їм не здам, бо це 100% буде толпа і гульбан
Соображалочка• 13 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Гульбанів не було точно, кожен раз були самі. Домофон в камерою )
Love_Love_Love_• 13 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Дуже дивно. Яка ціна за добу?
Соображалочка• 13 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дуже дивно. Яка ціна за добу?
Ціна вже не актуальна, це було 4 роки тому - 4000
Мамин тріль• 13 февраля 2024
Курс еще упадет после очередного транша, сейчас просто спикулируют на курсе и зарабатывают на панике как всегда
Пліткарка• 14 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це у вас просто досвіду немає.
Квартири завжди в ідеальному стані.
А як ви здаєте орендовані? Орендодавці в курсі, що ви їхню квартиру подобово пересдаєте?
Love_Love_Love_• 14 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
ПереЗдаєте. Звичайно в курсі
Пліткарка• 14 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ПереЗдаєте. Звичайно в курсі
А який їм був сенс, якщо вони і самі могли здавати подобово. Чи ви просто виступали посередником на відсотках? Хоча, ви писали, що здавали орендовані квартири. Навіщо було здавати вам в аренду, якщо ви все одно перездавали? Бо тут є тільки 2 варіанти: або ви посередник, тоді здавати вам квартиру в оренду не потрібно, або орендодавці були не в курсі.
Love_Love_Love_• 14 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
То ви собі придумали про два варіанти. Напевно, не у всіх є час і бажання здавати подобово