Майструю крила• 13 февраля 2024

Українські автори, яких варто прочитати.

Порадтье, що читали та що сподобалось.
Жанр не має значення.
Зазделегідь, дякую)
Ёшки_Матрёшки• 13 февраля 2024
Ответ дляmiks
Мені цікаво, всім так заходить мова Матіос? Я не змогла навіть дочитати ’Солодку Дарусю’.
Ну це треба любити. Ви ще Володимира Лиса ’Соло для Соломії’ не читали :) До речі, сам сюжет і твір - фу, але мова - шик., там поліський діалект. Я сама тепер іноді в жарт кажу ’альбо’.
Діалекти показують багатство і відносність норм, такі явища варто берегти. А, звісно, якщо це заважає розумінню тексту, то звісно, це може дратувати.

Ёшки_Матрёшки• 13 февраля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Багряний Сад Гетсиманський - шедевр, його повинен прочитати кожен українець, ще Марія Самчука.
Багряного ’Тигролови’ люблю, а ’Марію’ Самчука- закачала вже.
Кондуктор автобуса• 13 февраля 2024
Теж «пітьму» недавно прочитала. Дійсно важко відірватись. Не зрозуміла, яку роль відігравали монахиня і бармен. Монахиня - це хіть?
Кондуктор автобуса• 13 февраля 2024
Ще недавно перечитувала хліб і сіль, мова - просто пісня солов’їна
З горіха зерня• 13 февраля 2024
Я трошки старшого покоління, мені сподобались у Ірен Роздобудько ’Якби’ і ’Зів´ялі квіти викидають’, багато творів її читала, але ці виділила для себе.
Коли ще був у мене перід спокійного життя, то любила читати серію книг ’Теплі історії’ з маленькими оповіданнями багатьох авторів і окремих теж, Надійка Гербіш, Міла Іванцова, та всі там підібрані гарно.
Кілька знайомих книг написали дівчата вище -’Доця’, ’Солодка Даруся’, та вони не залишили в мені бажання перечитати знову і взагалі читати нема зараз настрою-( ’Вересові меди’ Надії Гуменюк почала читати і так і лежить книга.
Оце фіфа• 13 февраля 2024
Люко Дашвар - все сподобалось, дуже цікаві сюжети, мова.. Василь Шкляр.
Lis-5a64• 13 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Андрухович (і тато, і дочка), Прохасько.
Підтримую!Мені Софія Андрухович навіть більше зайшла

Дуняша• 13 февраля 2024
Агатангел Кримський