Блакитне небо• 13 февраля 2024
Самогон з варення
Хочу поставити закваску з варення. Вихід такий як з цукру чи меньше?
Володарка мрій• 13 февраля 2024
Кожен раз дивуюсь різноманітності тем). Залежить від вмісту цукру у ваших вареннях. І пригорить до тени.
Сегодня сержусь• 13 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Специалистов здесь любой области достаточно ))
Я не чарівниця вам• 13 февраля 2024
Матір божа
Я думала таке тільки в голодні 90-ті бадяжили, коли сухий закон був
Блакитне небо
• 13 февраля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Матір божа
Мої 90 - ті голодними не були, дідо завмаг, бабуся теж в торгівлі.
Я не чарівниця вам• 13 февраля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Ну то вам сам процес по кайфу? Ця виварка з діркою у кришці, сморід бражки, апарат щоб гнати самогон? Як згадаю, так здригнуся. У дитинстві бачила, як батько те робив. Не для власного вжитку, а на могорич. Бо без могорича ніхто не робив нічого
Заместитель Анонима• 14 февраля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Матір божа
Мій свекор такий шикарний первак зробив, а я з нього наливочки і настоєчки смачні зробила. Нічого не бачу в тому поганого. Щоб не було звинувачень в алкоголізмі, то відкриті пляшка вина і шампанського з нового року до сих пір чекають свого часу. Мабуть вже і видихлися.
Лепешечка• 14 февраля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В мене вітчим в 90ті гнав продавав, ми (5ро дітей в сім´ї, рідна сестричка і братик і двоє дочок вітчима) ніколи не мали проблем з харчами
Лепешечка• 14 февраля 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
різних наливок і настоянок, вина зробила влітку, а пити немає кому
. Будуть витримані напої
Заместитель Анонима• 14 февраля 2024
Ответ дляЛепешечка
. Будуть витримані напої
Я у себе в закромах нашла наливку вишневу з кісточками . Їй мабуть років 10. То просто шик, блеск і красота. Смакові якості бездоганні. І не треба нагадувати про синильну кислоту в кісточках.