Джинци на Флісі• 13 февраля 2024

Прочитала декілька тем, підофігіла м’ягко кажучи

Я тут недавно. Дівчата, ну н*ра так робити? Для чого «совєтчіци» тільки намагаються одна одну вколоти? Наприклад, людина питає про плаття, обсеруть ноги, а по темі ні слова. Якесь побутове питання, чи про стосунки, тут вже в рух йдуть діагнози і «яка в вас скучна, нєінтєрєсна жизнь».
Просто замислилась, люди таким чином свій негатив зливають на анонімів? Чи просто в житті це людина-гімняшка? Хто так робить, чому ви так робите?
Попельшка• 13 февраля 2024
Велкам ту клаб🤣

Мій не такий• 13 февраля 2024
Тому, що змія ядовита
Рожева юбка• 13 февраля 2024
Мне просто скучно
Ковбой Хагис• 13 февраля 2024
Например, платье подчёркивает кривые ноги или плоский зад.
автор Джинци на Флісі • 13 февраля 2024
Ответ дляМій не такий
Тому, що змія ядовита
Просто вид такий, так?😅
Викупана• 13 февраля 2024
Це люди-гівняшки зливають свій негатив.

А взагалі, потреба знецінити іншу людмну має лише одну причину, всім відому.
Полковой раввин Изя• 13 февраля 2024
Особенности менталитета. Дружелюбность женщин не приветствуется и не одобряется.
Викупана• 13 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Одне й те саме можна сказати тактовно, а можна і агресивно.
Трахтибидох• 13 февраля 2024
Тут завжди так було,війна ще й погіршила становище ,тому просто звикайте,через 10 років гарантую гарний імунітет на ядовиті пости

автор Джинци на Флісі • 13 февраля 2024
Ответ дляРожева юбка
Мне просто скучно
Та можна просто відповідати, можна з іронією, сарказмом, але якось по доброму. А когось засирати просто так, така собі розвага…
А Я Самая Самая• 13 февраля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
То у Вас на болотах такое
Куда ж без меня• 13 февраля 2024
Немає культури спілкування, дійсно ’гнилі’ всередині, не мають емпатії і не розуміють, що можуть зробити людині боляче. Обирайте, що вам більше до душі
Цигарний шланг• 13 февраля 2024
Собака бывает кусачей
Только от жизни собачьей...
Когда льют грязь и нападают на автора (а это 90% тем), просто нужно понимать, что нападающие живут в огромном дерьме.
Мій не такий• 13 февраля 2024
Зазвичай так себе поводять невдахи.
І таким чином хочуть показати свою величність на усіма тут присутніми.
Рожева юбка• 13 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Нормальна розвага. Ви не шарите.
Творог для розжига• 13 февраля 2024
Тут ще дивлячись, як саме питає. Іноді примудряються сформулювати так, що обсирання цілком заслужене.
Бачу_майбутнє• 13 февраля 2024
Автор, так і ви хейтерів зайшли похейтити)
автор Джинци на Флісі • 13 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Так про ноги чи зад ніхто не питав. Люди мають очі, і знають свої недостатки, а навіть якщо і незнають, то можна ж написати «сукня не дуже вдалого фасону», а нє, треба написати «з такими жирними ногами колесом, сукні носити - гріх»
Небоброїдка• 13 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Тут кажуть правду. Я вважаю краще гірка правда ніж солодка брехня. На тупі питання с сарказмом. Якщо не хочеться чути правду, навіщо запитувати?

автор Джинци на Флісі • 13 февраля 2024
Ответ дляПопельшка
Велкам ту клаб🤣
Це якесь неписане правило клубу?😂 бо тут 70% відповідей таких🫣
Цигарний шланг• 13 февраля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Каждый вываливает то, чем наполнен сам
*Обсирание заслуженно’
’Бьёт, значит, любит’
’Сама виновата, что тебя изнасиловали’
Все это бред из одной и той же серии
Ранковий базар• 13 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Перед тем как сочинить тему, вы видели в истори сколько вас таких?)) недавних?)))
Полковой раввин Изя• 13 февраля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
То у Вас на болотах такое
Не видела я у нас в Киевской области болот. Хотя, может, где-то и есть.
Цигарний шланг• 13 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Нормальный человек так и скажет по теме
А убогое и закомплексованной непоймичто начнет самоутверждаться за счёт другого
Курочка• 13 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Просто вид такий, так?😅
Я вважаю, це нещастливі жінки, яких не люблять, яких ображають. Чим болючище їм, тім болючіше вони роблять іншим.
Небоброїдка• 13 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Ви не праві. Люди цього не бачать в собі, тільки збоку це видно. Тому що як пояснити те що вона на товсті ноги вирішила надягти сукню по пупа? Якби бачила, то не питала б.
Цигарний шланг• 13 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
Про ноги или зад никто не спрашивал
Мнение нужно высказывать тогда, когда об этом просят
автор Джинци на Флісі • 13 февраля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Ну дивіться, я абсолютно не емпатична і далеко не добра людина, мені похер на чуді проблеми, поки своє не вирішу навіть слухати не хочу і т.Д. Але ж блін, гімном кидатись - це ж свій час тратити, плюс ментально, воно добра не приносить
Творог для розжига• 13 февраля 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Каждый вываливает то, чем наполнен сам
*Обсирание заслуженно’
’Бьёт, значит, любит’
’Сама виновата, что тебя изнасиловали’
Все это бред из одной и той же серии
Ні. Не треба пересмикувати і підгоняти під особисту логіку.
Анчо Ус• 13 февраля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Меня так умиляет, когда приходят вот с таким посылом как вы)
’Можно же как-то по-доброму’)).. так ’по-доброму’ требует наличие энергии... а у нас сейчас такая объективная реальность, что не до уси-пуси.