Едимнаморе• Изменено 14 февраля 2024
Як вітаєте сьогодні одиноких ?
День святого Валентина.
Хочеться ж привітати пенсіонерів, у яких немає вже пари і здоров’я шукати нову.
Але вони люблять вітаннячка, листівочки.
Що написати у вайбер таким у відповідь на листівку?
Куплю орехи• 14 февраля 2024
Нікого не вітаю взагалі. Якась істерія в цьому році, чи то я раніше не помічала… навіть дітям в школу сказали вдягати щось червоне
добре, що хоч по бажанню, бо в нас немає червоного одягу.
Забрызжу ядом• 14 февраля 2024
Вчера был День радио, а позавчера День сексуального здоровья. Вы всех пенсионеров поздравили? Что подарили?
Едимнаморе
• 14 февраля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Можете мене привітати, бо немає кому
Вітаю!