Все будет, но потом• 14 февраля 2024

Дівчатка хелп відмова від прививки поліомієліту

Як правильно зробити ?
У школі сказали робити прививки .
Минулого року писала відмову в школі .
Зараз знов писати відмову чи як ?
Бумажку ніяку не давали .
Як це взагалі має виглядати ?
Пішла до педіатра , що зробити все правильно то треба йти до імунолога і в неї писати відмову
Хто це робив , як це робиться ?
Бо я бігаю зі школи до педіатра і назад у школу , як приморочена
Ліньки гуглить• 14 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
коксаки приводят к параличу и смерти?
Віруси Коксакі групи A спричинюють епідемічну міалгію із запаленням і вогнищевим некрозом поперечносмугастих м´язів.

Віруси Коксакі групи B спричинюють ураження центральної нервової системи (вогнищеві дегенерації, паралічі), некроз скелетної мускулатури (іноді міокарда), запальні ураження селезінки тощо.

некроз це відмирання тканин
КараПузовна• 14 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить

некроз це відмирання тканин
Угу, я в курсе. И в итоге к параличу и смерти?
Ліньки гуглить• 14 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
там же написано про паралічі в моєму коментарі
Качка в тапцях• 14 февраля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
😱це якесь іздеватєльство
Прийшла зараз до педіатра кажу можемо написати відмову , воююча вона каже пиши у школі
У школі кажуть писати у педіатра
Хожу як дурна туди сюди
Чого як?
КараПузовна• 14 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
вы передергиваете. У коксаки все же не такие страшные последствия как у полио.
Я таке знаю• 14 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Україна з 2000 року, здається, має статус країни, вільної від поліо, і його ніхто не відміняв
Вот именно, случаи осложнения - от поствакцинального полио
Ліньки гуглить• 14 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
не пересмикую, у поліо теж не такі страшні наслідки як це роздули щоб залякувати мам
Розбещена цяточка• 14 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
віруси Коксакі повністю схожі на віруси поліо і мають на організм таку саму дію.
ви вакцинували дітей від них?
Ви серйозно?? В школі теж повинні ще й це?
Ліньки гуглить• 14 февраля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
заспокойтесь, від коксакі нема прививок, тому і істерики нема.
якщо прививки придумають то одразу всі взнають який це страшний і підступний вірус :)
КараПузовна• 14 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
а) ну вперед) Сколько у вас непривитых детей, кстати?)
Ліньки гуглить• 14 февраля 2024
Ответ дляКараПузовна
одна :)

я ще й гомеопатією її лікую і вітаміном С :)
у нас у школі вакцинованих дітей можна по пальцях перерахувати :)
автор Все будет, но потом • 14 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
До чого тут школа? Школа щепленнями не займається.
Мені не треба щеплення
Ответ дляРозбещена цяточка
До чого школа? Нещеплені теж ходять без проблем. А кому ви в школі давали заяву на відмову від щеплень? То не медзаклад. Ваш дільничий дає довідку в школу
Я приносила довідку з щепленнями які робили і писала відмову
В минулому році
Тепер кажуть робіть прививку
А я хочу написати відмову , писати на листку звичайному і шо писати ??
Розбещена цяточка• 14 февраля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
В минулому році
Тепер кажуть робіть прививку
Ще раз: школу ніяким боком щеплення не обходять. Подзвоніть на гарячу лінію МОН
Меня не звали• 23 февраля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
В минулому році
Тепер кажуть робіть прививку
Автор, я к Вам за советом. Вы кстати решили уже проблему в школе? Больше не трогают Вас?
А другие делали прививки ребёнку? У нас противопоказание от неврогола и нейрохирурга, поехали к иммунологу она сказала что как так не делать прививки, мол обязательно. Напугала словами( Короче мы без садика в итоге.
Но у меня столько много знакомых что осознано не делали прививки своим детям, и есть те кто в медицине, и все хорошо с детьми, уже и взрослые дети.
Я к тому что Ваш ребёнок хорошо все с ним, раз не делали прививки?
Колгоспниця• 13 марта 2024
Так в школах запрещено делать прививки, только у семейного врача.