Крошка Енот• Изменено 14 февраля 2024

Біль у копчику, куприку. До якого лікаря йти?

Другий день сьогодні.
Вчора мила машину, трохи понагиналась. І відчула біль.
В мене були такі відчуття після родів, давно.Зараз, це сталось в якийсь момент і дуже різко. І набагато більше болить.
Сидіти можу. Не можу нагинатись, ходити нормально. Нурофен діє класно, бо зранку сьогодні проснулась і думала, що нічого вже не болить, поки не приходила трохи.
Питання: до якого лікаря з таким іти?
Тро Нью-Йорку• 14 февраля 2024
Невролог, ортопед.
У мене там болить уже давно, зараз загострення знову.

Яичница с беконом• 14 февраля 2024
Я к хирургу ходила, правда он кроме нимесила ничем больше не помог
автор Крошка Енот • 14 февраля 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Невролог, ортопед.
Можна поцікавитися? Від чого таке?
І яке лікування назначають? Масажі, спорт( бо мені після родів допомагала розтяжка проста, а зараз нічого такого)...чи креми, чи щось протизапальне?
автор Крошка Енот • 14 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
На скільки днів назначив? Вам допомогло? І більше не боліло?
Тро Нью-Йорку• 14 февраля 2024
Кокцигодинія може бути
Тро Нью-Йорку• 14 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Можна поцікавитися? Від чого таке?
Автор, я сама не знаю, я ходила до невролога 2 рази, але я погано обстежена, мені треба зробити мрт попереково-крижового відділу, а також провіритися у проктолога щоб виключити проктологічні проблеми, по гінекології в мене все нормально.
Почитайте про кокцигодинію, можливо у вас теж цей діагноз, ще буває защемлення нервів і теж болить в тій області.
Я от планую йти на МРТ , а потім до невролога бо мені вже ходити важко, постійні болі.
Раніше призначали уколи, і ще пити препарати призначали.
Яичница с беконом• 14 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Болело почти год, но я его сломала
автор Крошка Енот • 14 февраля 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Кокцигодинія може бути
Дякую. Читаю
мистерЛяпсус• 14 февраля 2024
Понаблюдайте за своим кишечником. Запоры и т.д. могут быть причиной боли. Вопросы с женскими органами - это тоже могут быть причиной.

автор Крошка Енот • 14 февраля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Дякую.
То корисна інформація.
РоманаВ• 14 февраля 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Як саме у Вас болить? вибачте за такі питання
Підкажіть будь ласка, як лікар дивився, що запитував, тобто який механізм ймовірного визначення проблеми? Аналізи?
І чи може лікар дати лікарняний? Дякую
Тро Нью-Йорку• 14 февраля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
От у мене на тому тижні були запори, а потім з´явився біль, я думала геморой, але ні, і почало боліти в копчику, поясниці, я не знаю, що зімною відбувається, але в мене є проблеми з хребтом ще.
автор Крошка Енот • 14 февраля 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
І як ви себе рятуєте?
До кого звертались? Який план дій?
Тро Нью-Йорку• 14 февраля 2024
Ответ дляРоманаВ
І чи може лікар дати лікарняний? Дякую
Мене болить в сідниці з лівого боку, за прямою кишкою, але по лівій стороні, поперек болить, віддає в ногу, і вночі болять ребра, плечі, біль то з´являється то зникає протягом дня, але кожен день біль присутній.
Тро Нью-Йорку• 14 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
І як ви себе рятуєте?
До кого звертались? Який план дій?
Свічки ревмоксикам на ніч, також ще німід форте купила по рекомендації фармацевта, планую до невролога, на МРТ, до проктолога треба також.
автор Крошка Енот • 14 февраля 2024
Узагальню для себе:
Невролог, ортопед, хірург, проктолог, гінеколог, зробити МРТ, виключити защемлення нервів
Тро Нью-Йорку• 14 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Узагальню для себе:
Так, я теж от думала з чого починати, почну з невролога, МРТ.