Prervana• 14 февраля 2024

Волонтеры не нужны, у ВСУ всё есть. Ваш взгляд?

Главный вопрос, кому лень читать: нуждается ли фронт в работе волонтеров, которые шьют, плетут, готовят, или там всего этого добра навалом, а нужно исключительно оружие?

А теперь - откуда ноги вопроса выросли. В автомобильном тематическом сообществе собрали сумму на нужды армии. Около 150 тысяч за 2 месяца насобирали внутри группы. Теперь решаем, куда их потратить, обсуждаем варианты. Мужики говорят купить дроны, квадрик или что-то подобное. Я предложила купить ткани для пошива адаптивной одежды на нужды госпиталей и отдать волонтерам Швейной роты. Они шьют трусы на завязках, теплые вещи на липучках, носилки, ну вот это вот всё. Меня коллективно отправили подальше, сообщив, что вся эта шелуха не стоит и копейки собранных денег, так как по гостендерам этой продукции валом производится. И что остальное народное творчество тоже до фени, все эти сухпайки, окопные свечки, распаливатели, самодельные грелки и прочее. Мол, армия всем снабжена по высшему классу и если что и нужно, то это оружие.

У кого служат близкие? Что говорят по этому поводу? Может действительно вся эта деятельность не слишком-то актуальна и нужно перефокусироваться на что-то другое? Срач не устраивать, ок? Держим себя в руках.
олена олена• 14 февраля 2024
Ответ дляtanga
Моим знакомым форму всем выдавали. А трусы все себе сами покупают, это нормально
А мої і трусами повністю забезпечені.

олена олена• 14 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Я не знаю, сколько дронов на эти деньги купить можно, 5 штук? Которых хватит на пару дней?.. А трусов и пижамок на завязках, которые облегчат раненым мужикам жизнь в госпиталях можно нафигачить сотни, если не тысячи... Но говорят, что в трусах потребности нет.
Краще один дрон, ніж тисяча трусів, повірте
Vicky-A• 14 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Це з досвіду близьких людей Ви написали? Повно медикаментів.
Не завжди. В кожного індивідуальна ситуація. Треба питати в кожного підрозділу, що їм треба. Бо в одних є одяг, а в інших немає. Одним їжа перепадає, а інші навіть води не мають. В кожного по-різному. За всіх розписатися однаково не можна.
олена олена• 14 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Коли труси продають за 50 км
То не кожен може
Трусами забезпечує частина.
Басина• 14 февраля 2024
Ответ дляDumky
Може дивлячись на яких позиціях. Не уявляю військового в такому.
На бойове завдання вони йдуть в термоносках і берцях. Коли відпочивають, то треба і бурки, і теплі носки в´язані.
Remensa• 14 февраля 2024
Ну, дрон мама не купит.
автор Prervana • 14 февраля 2024
Ответ дляtanga
Это не обычные трусы. Это вот такие. Для раненых

олена олена• 14 февраля 2024
Ответ дляVicky-A
Так, я за всіх і не кажу. Автор просила реальний досвід. Медикаменти для військових просто так ніхто не прийме, Ви ж це розумієте? Такі речі контролюються
Marinka152• 14 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Ну такие бурки у нас разлетались прошлой зимой, как и носки тепленькие.
...Не печки ж ими мужики топили...
Але в наш час це НЕ нормально! Уявляю, як натівський військовий п´ялить бурки на себе! Скільки в наш час зручних сучасних матеріалів, щоб взуття нормальне і шкарпетки. А ноги військових бачили після цього. це жах - воно там все пріє і гниє. Це в голові не вкладається , я не маю цензурних слів, щоб виразити емоції що до цього
СhanelKa• 14 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Трусами забезпечує частина.
Ви всі частини опитали ?
Бо мі мене є докази, що не всі
олена олена• 14 февраля 2024
Ответ дляMarinka152
Мій в бурках не ходить)
Vicky-A• 14 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Так все дуже важко прийняти. Бо блять вибачте прийняли закони для полегшення списання. А вони ніх... не діють. Навпаки все тільки ускладнило. Слів немає. Одні матюки.
freedom_2015• 14 февраля 2024
в мене близький друг воює зараз ,десь рік .На всі мої питання що тобі треба і що вислати -він відповідає нічого із того ,що можу .Одягу багато і теплого ,хім тепло є ,ліки є ,коли не на 0 то продукти дістають любі .Про свічки відповів ,що вони коли отримували їх ,то лишали в окопах і не користувались .сіткі -кікімори не рятують від дронів з тепловізорами і місцевих зрадників ,що здають позиції (((
багато хто купує бронікі ,бо видають важкі і не кожному зручно (це лише його слова )треба зброя чи хоча б дрони
був на 3 гарячих напрямках і все вищенаписане лише з його слів .Командування в нього адекватне
Басина• 14 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Дивлячись які медикаменти. Всякі розчинні парацетамоли типу тайлола, фармацитрона йдуть на ура, мазі для загоєння ран, знеболюючі типу дексалгіна...
Dumky• 14 февраля 2024
Ответ дляMarinka152
Ось. Які бурки і яка незрозуміла білизна? Це ж взагалі…
ok1904• 14 февраля 2024
Ответ дляDumky
Чому? постійно в тактичному ноги втомлюються, вони ж не постійно на позиціях, там періодично заміна, а де ж вуть, миються, це все дуже навіть потрібне
олена олена• 14 февраля 2024
Ответ дляfreedom_2015
Абсолютно згодна з кожним словом. Це реальна картина
олена олена• 14 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
150 тыс грн какое оружие можно купить ?
Можна докласти до потрібної суми і разом з кимось купити.
ok1904• 14 февраля 2024
Ответ дляMarinka152
Натівський військовий не воює в таких умовах як наші захисники. Мій брат носить в тапки в бурки, коли на відпочинку, жили вони на пркинутому хуторі, ночували в покинутих хатах стареньких, спали на глиняній долівці в спальниках.

ok1904• 14 февраля 2024
Ответ дляVicky-A
Списання це взагалі кончена процедура. Колега після Дебальцево займався списанням, йому потім цивільні інвентаризації раєм здавалися
Astraja_• 14 февраля 2024
Не знаю як на фронті, я з прифронтового регіону і хлопців на лікування привозять в нашу лікарню, то збирають по місту на все і б у і нове, шкарпетки та білизну.Тітонька з лікарні що збирає каже от уяви, привозять поранених в одежі в такому стані що лише викинути(не те що погана була з самого початку, просто порвана-пропалена, в крові, її лише викинути.А тут в що вдягати потім.То ковдри збирали щоб на фронт везти, хлопці просили.
Думаю ті, хто ш´ють та інше роблять, знають, кому і для чого потрібне а не просто так час витрачають.
В благодійності розділі тут є жіночка, тканину прохає та нитки, а майстрині там в неї труси шиють, то хлопці з фронту таке веселе відео в тих трусах вислали в знак подяки, було в темі.Якби не потрібне було чи б старалися так
ТайТаке• 14 февраля 2024
Ответ дляfreedom_2015
Так получается сизифов труд делают те кто плетет сетки и крутит свечи?
Inna_ya_krasivaya• 14 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
150 тыс грн какое оружие можно купить ?
дроны
Inna_ya_krasivaya• 14 февраля 2024
да они правы и правильно вам ответили
еда и одежда все есть
олена олена• 14 февраля 2024
Ще можу підказати - спальники. Тільки якісні, але вони дорогі. Не треба багато поганих, в них не нагрієшся. Треба відмінної якості, це точно не буде зайвим
Inna_ya_krasivaya• 14 февраля 2024
нахрена этот заголовок громкий? на основе вашего неправильного мнения типа ваши трусы им не нужны = у них все есть
дичь
freedom_2015• 14 февраля 2024
Ответ дляТайТаке
це думка лише одного військового (і наголошує ще раз ,що в нього адекватне командування і мають і відпустки і психологів і нормальне ставлення ,а тому скоріше за все і гарне забезпечення) .Про свічки дуже багато чула такого
Vicky-A• 14 февраля 2024
Ответ дляok1904
Так. Мій чоловік відчув це на собі.
Taby• 14 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Чем больше Дронов и оружия у наших, тем больше они могут защититься. С трусами как-то разберутся. Уж точно не стоит на закупку тканей тратить деньги. Переливают старую одежду обычно на эти цели
Мerida• 14 февраля 2024
я лично приходила в больницу на Коцюбинского. в Киеве. сказала, может одежду адаптивную для раненых? зачем? у нас это всё есть. может лекартсва, на протезы, ну что им нужно, я всё покрою. хоть для одного человека. ответ был опять - мы всем обеспечены. в итоге нашла волонтера, которая на машины собирет. или дроны.