Мелочунь• 14 февраля 2024

Як вважаєте яка професія майбутнього через 10 років?

Добрий вечір.
Давайте поділимося думками.
10 років тому пророчили майбутнє Іт. Хто прислухався, зараз в шоколаді.
Вот думаю про майбутнє дітей..
Дякую за думки.
Лукава Кішка• 14 февраля 2024
Ответ длягодовасик
Ви можете їм забезпечити хороші школи, щоб мотивувати добре вчитися , далі вибір все одно лише за ними
я б послушала родителей, но мне никто ничего не подсказал, сама ничего не хотела.

Лукава Кішка• 14 февраля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
сантехник, электрик, сварщик, строитель - такие профессии всегда на коне
это ясно, а вот чтоб интеллектом
Залізний кіготь• 14 февраля 2024
Ответ дляНамакушка
Айти в глубоком кризисе. Все новенькие догрызают локти. Нужно идти не за баблишком, а искать свои преимущества, интересы.
+100. Не знаю як зараз, а до війни хто не поступав в університет, так всі на програмістів, ІТ, на одне місце 10-15 людей. А в результаті, серед 100 студентів від сили 10 зможуть дійсно бути працювати і бути нормальними спеціалістами.
автор Мелочунь • 14 февраля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
А мені підказали, за що батькам дуже вдячна. Завдяки вдало вибраній професії маю хорошу роботу і високий рівень життя по міркам мого оточення.
На момент вступу не мала ніякого покликання.
Прилипало• 14 февраля 2024
Той, хто займається розмінуванням територій.
Синиця у спідниці• 14 февраля 2024
Физиотерапевт, массажист
МЕСТО_Встречи• 15 февраля 2024
Ответ дляМелочунь
кто вы за профессией? врач?

автор Мелочунь • 15 февраля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
кто вы за профессией? врач?
фінансист