ХикориДикори• 14 февраля 2024
Польща
Дівчатка я хочу поїхати в Польщу на 2 дні
Там хресна живе вже довго
Що категорично не можна везти через кордон? Якщо я візьму якісь вафлі і ліки щось солодке то можна ? Я курю то сказати що можна лише 2 пачки сигарет а чому так?(
Там хресна живе вже довго
Неправдиша• 14 февраля 2024
Потому что так всегда было с сигаретами.
Вы сами можете загуглить список запрещенных продуктов и вещей, которые нельзя ввозить в Польшу из Украины.
Закусенец• 14 февраля 2024
Солодке і ліки можна, цигарки є обмеження, але точно не скажу, не палю.
ХикориДикори
• 14 февраля 2024
Цікаво п якщо я візьму 4-5 пачок замість 2 то будуть проблеми ?
Закусенец• 14 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
Так, якщо буле догляд. Мене заставили все з рюкзака дістати і протокол догляду складали, хоча нічого забороненого не везла, але пані на митниці була дуже бдітєльна.
Закусенец• 14 февраля 2024
За порушення цих лімітів можуть анулювати візу та депортувати з ЄС на 5 років.
Якщо маєте бажання перевірити, можете спробувати, потім напишите.
І незнання не звільняє від відповідальності.
За своє незнання правил проїзду в міському транспорті в Польщі заплатила 250 злотих *2 ( я і дитина) , а це 5000 грн на наші , нікого не цікавило, що я щось там не знала.
Бокс-орун• 15 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
Ви в день 2-3 пачки зкурюєте? Ото паровоз
Ну і там можна ж купити якщо що.
Скользкая• 15 февраля 2024
А ліки у власній аптечці можна? особливо цікавить ампули дексаметазону,від алергії на всяк випадок беру
Блондинка в Шоколаде• 15 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
Можно
Блондинка в Шоколаде• 15 февраля 2024
Ответ дляКундалина
Консервы, варенье, торты тоже нельзя?
Консервы рыба мясо нет.
Остальное можно
Блондинка в Шоколаде• 15 февраля 2024
Нельзя продукты животного происхождения.
Семена , землю, алкоголь
То есть отростки цветов , колбасу сало, водку ... Чем ещё там украинцы грешат 🤔
Кстати картошка сырая это семена!
Один раз был случай 🤦
Семена , землю, алкоголь
Кстати картошка сырая это семена!
Один раз был случай 🤦
Без образів• 15 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
Будуть
Все возможно• 15 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
Сховайте їх
Совбез• 15 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Консервы рыба мясо нет.
Остальное можно
Рибу можна провозити. Свіжу і сушену
Без образів• 15 февраля 2024
Ответ дляКундалина
Консервы, варенье, торты тоже нельзя?
Категорично забороняється
Без образів• 15 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Консервы рыба мясо нет.
Остальное можно
Власного виробництва заборонено
Ждун с Нибиру• 15 февраля 2024
Консерви рибні точно можна, але не власного виробництва. Заборонено молочку будь-яку, в т.ч. сир; ковбасу і все м´ясне, картоплю, цибулю і навіть яблука, бо це шкодить польському фермерству.
ХикориДикори
• 15 февраля 2024
Ответ дляБез образів
Категорично забороняється
Навіть якщо я візьму декілька рогаликів домашніх з вишень то теж не можна?! І ванільний торт ! Вони там офігіли чи як це
Совбез• 15 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
Можна торт, цукерки. Суворо тільки із сільгосппродукцією
Без образів• 15 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
Торти можна