Мастер Клас• 2 часа назад
Комбриг 155-ї ОМБр Лучанов наказав своїм бійцям вбити двох цивільних
Комбриг 155-ї ОМБр Лучанов наказав своїм бійцям вбити двох цивільних, які образили його дружину, — ЗМІ
У ніч на 28 червня 7 людей викрали двох братів із с. Калинівка на Київщині, вивезли їх на Дніпропетровщину, де й убили.
Попередньо, він пішов у СЗЧ та переховується після того, як його бійців затримали за підозрою у викраденні чоловіків.
Поліція встановила 9 бійців бригади за підозрою у викраденні людей, серед них — командир батальйону 155 бригади.
Лучанов очолив 155 ОМБр у лютому 2026 року. До цього він був начальником штабу 425 полку «Скеля», де катували військових.
Правоохоронці наразі не дають коментарі щодо розслідування.
Распутница• 2 часа назад
Это что-то новое? В Мариуполе с 14 года военные мирных убивали. По началу газеты пытали об этом писать, а потом всем рты позакрывали.
Мастер Клас
• 1 час назад
Ответ дляРаспутница
У нас таких зараз нагороджують. Повний кавалер ордену Богдана Хмельницького.
Найкращий боєць режиму має від Зеленського :
Орден Богдана Хмельницького III ступеня (2024)
Орден Богдана Хмельницького II ступеня (2025)
Орден Богдана Хмельницького I ступеня (2026)
Цікаво зараз Кухарчук, який знайшов і закатував бійця,що він не міг стояти в суді не хоче допомогти народу знайти винного?
Маючи такі здібності...
Чудо в декрете• 1 час назад
Україна одна з самих страшних беззаконних геноцидних країн світу. Більше нічого тут не дивує.
Распутница• 1 час назад
Ответ дляМастер Клас
Маючи такі здібності...
Всему миру на нас плевать. Нас не жалко, мы просто их заработок и прикрытие.
Вапщета• 1 час назад
Ответ дляЧудо в декрете
Найстрашніше, що купа форумчан підтримує дії таких осіб, не вірячи що в таких структурах можуть працювати не люди, а звірі...
А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Подуріли зовсім вже, та не бачать меж, просто слів немає що коїться всередині країни 😔
Не за Будка• 1 час назад
Ответ дляВапщета
Через деякий час подібні покидьки та нелюди, яких толерують ці форумчанки, доберуться і до них, їхніх дітей та батьків…
Квітнева Іванівна• 1 час назад
на тему скарга, йдіть на свої болота, й там розбирайтеся з хероями есвео, а ми тут зі своїми щурами якось самі
Не за Будка• 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
Це не щурі, це кати та вбивці, і Х ви з ними «розберетесь», скоріше, вони розберуться з вами, коли буде «час та наснага».
Квітнева Іванівна• 1 час назад
Ответ дляНе за Будка
ще раз - ваше місце на болотах
Не за Будка• 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
ще раз - ваше місце на болотах
Там саме ваше місце, бо такі, як ви, нічим не відрізняються від русні за менталітетом.
Мастер Клас
• 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
Йдіть з теми на свої болота там і квакайте.
Мізків все рівно в вашій голові нема.
Текст Ви не осилили.
Мізків все рівно в вашій голові нема.
Текст Ви не осилили.
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
Не нравится- выйдите из темы. Мне интересно. Я новости не читаю, хоть тут что-то узнаю.
Пожарник• 1 час назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
Яким чином збираєтеся зі щурами розбиратися. Цього Лучанова ніхто навіть на шукає
БЦАшка• 1 час назад
к сожалению, такого будет ещё много. куча оружия, ощущение власти и вседозволенности, съехавшая крыша - это пи...ец
Все будет, но потом• 51 минуту назад
это все от вседозволенности и безнаказанности.большинство украинцев это устраивает .