Русня мудаки
Люся_Алельсинкина• 15 февраля 2024
Ответ дляkuskus
В принципі так я і думала, що буде балістика, занадто мало ракет було запущено
Тримайтеся,любі..
Загадочная• 15 февраля 2024
Ответ дляAdriana_taro
Хто з Дніпра в колідор пройдіть
Пишуть ракета летить
В калідорі харашо жевать каклєтку за упокой черноморского флота и всей рфии
Люся_Алельсинкина• 15 февраля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Наче ще швидкісна ціль на Київ балістика
Тварі..це три види калібри,х 101,а тепер ще балістикиа
Люся_Алельсинкина• 15 февраля 2024
Ответ дляmamaМия
Ех, зато як наші той корабель потопили. Жодної цивільної жертви. А ці уроди по містам луплять.
А що вони ще вміють?Падалі
Kot_v_meshke• 15 февраля 2024
Ответ дляЗагадочная
Я щось на нервах їсти не можу
Люся_Алельсинкина• 15 февраля 2024
Ответ дляЗагадочная
Я уже съела всю рыбку,что вчера приготовила,с хлебом... писец фигуре
opium_black• 15 февраля 2024
Ответ дляmanu1
Так она летит 2 минуты, уже ж должна была пролететь
У нас тихо вроде
Перший було чутно
karinaanik• 15 февраля 2024
Блин, как жаль, что нельзя открывать смайлы и смотреть, кто ставит ржущие смайлики не в тему.
Kot_v_meshke• 15 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Сука яка рже на біду, щоб ти плакала сьогодні і завтра і до кінця свого нікчемного життя, щоб ти плакало
Та не звертайте на це увагу, нехай гуляється, тупе створіння
СвітланкаОК• 15 февраля 2024
Ответ дляОленаЯ
Ч за 24.02,22 3 кг скинула, в мене від стресу, страху рвотний рефлекс був. І зараз тошнить, як стрес.
Так само… але на початку війни якось ще трималась, а минулої весни зовсім майже їсти перестала від нервів. Потім вже насильно себе змушувала їсти хоч щось.
Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
А я тиждень трималася. Навіть вага вже зрушила. Сидимо в метро, пішла купила знову булочки 😥