Баба жаба• 15 февраля 2024

Летять ракети

Русня мудаки
Nat-li• 15 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Ваньок мочить
Хочу там Германию увидеть

СвітланкаОК• 15 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Ваньок мочить
По тим хто зерно наше викидає, муділи
karinaanik• 15 февраля 2024
Ответ дляmamaМия
Задрали. Мити ту голову чи ще не мити?
Та может быть и фальш-цели, но пару раз минут 10-15 бабахала баллистика в Киеве, лучше перестраховаться.
healer09648293• 15 февраля 2024
Ответ дляmax2013
А я кави хочу. Але не піду
Та да, потім не прикольно сидіти в коридорі ще дві години слухати вибухи і ще і живіт крутить
ЛЮБА• 15 февраля 2024
Ответ дляmax2013
А я кави хочу. Але не піду
Вот и я хочу , но не пойду …
Незламна• 15 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Сука яка рже на біду, щоб ти плакала сьогодні і завтра і до кінця свого нікчемного життя, щоб ти плакало
Та не звертайте уваги. Як чекати адекватних реакцій від хворих людей? На те вони і хворі)
Adri_taro• 15 февраля 2024
Ответ дляmamaМия
Задрали. Мити ту голову чи ще не мити?
Мийте)
Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Ответ дляmamaМия
Задрали. Мити ту голову чи ще не мити?
Мити чи не мити- задовбують ці питання..

Я як відчувала , звечора помила.
manu1• 15 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Ваньок мочить
А кто-то уже определил кто такой Ванек?

СвітланкаОК• 15 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Видно якась кацапська жертва аборта бавиться.
max2013• 15 февраля 2024
Ответ дляmamaМия
Я вже випила пів години назад))
У мене вікна виходять як раз куди треба. Якщо б пішла хвилин 15 тому ... То каву я б точно передумала б пити
чир• 15 февраля 2024
А где наши улюблені коты?
Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Ответ дляmanu1
Днепр обстреливают, козлы вонючие
Я вообще не представляю, как люди живут в прифронтовых городах. Это же конец нервной системе
Не знаю. Я оце тільки за Харків думала. Там же щодня. І без тривоги ( бо не встигають
ОленаЯ• 15 февраля 2024
Ответ длячир
А где наши улюблені коты?
О ні
Valeriya_fw• 15 февраля 2024
Ответ дляmanu1
Днепр обстреливают, козлы вонючие
Днепр на связи) считаем взрывы, были бы смешно, если бы не было так грустно
РойЛеля• 15 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
По тим хто зерно наше викидає, муділи
Та хай би трохи тоже там усралися, бо ділові дуже стали ляхи
ЛЮБА• 15 февраля 2024
Ответ длячир
А где наши улюблені коты?
Спят )))уже не муркают , а храпят !
Загадочная• 15 февраля 2024
Ответ дляmanu1
Днепр обстреливают, козлы вонючие
Помните фильм «Геракл» с Дуэйном Джонсоном?
Там бородач был, который навстречу стрелам и копьям раскидывал руки ))
Zelenkа• 15 февраля 2024
Ответ дляОленаЯ
У нас гучно пролетіло над дахом, а бахи далекі, глухі. Є вже досвід за 2 роки.
Я як подумаю, що вже два роки ми так живемо… Не віриться.

Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Ответ дляmanu1
А кто-то уже определил кто такой Ванек?
Чувак що дозволяє пісяти після тривоги 🤣
чир• 15 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
Спят )))уже не муркают , а храпят !
Ледацюги, обычно они в хвылювалках вместе с ПВО, плечом к плечу.
Златка 07• 15 февраля 2024
Ответ дляValeriya_fw
І, блін, наче, й звикли вже за ці два роки, а все одно страшно, лежу зараз, серце колотиться, ноги й руки ватні(((
Басина• 15 февраля 2024
Ответ длячир
А где наши улюблені коты?
Та тута...
Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Я думала, що то тільки у мене такі думки, що треба б їм хоч разок. Щоб відчули
Zelenkа• 15 февраля 2024
Ответ дляNat-li
Да ладно не просыпались. Я вас помню, вы в хвылювалках никак не могли с частями города разобраться. Где юг, где север))
Ми перші тижня два при кожній тривозі в ванну/туалет, і вночі. Сусіди у підвал бігали. Потім потроху попустило.
чир• 15 февраля 2024
Ответ дляБасина
Та тута...
Ой спасибо!
ПЛЮС-МИНУС• 15 февраля 2024
Ответ длячир
А где наши улюблені коты?
а давайте без котов. а то сидишь, слушаешь бахи, хочешь почитать, что люди пишут, а тут коты с какогото хера в теме про обстрел. как по мне, то полный идиотизм.
Nat-li• 15 февраля 2024
Ответ дляБасина
Та тута...
Заряжается?
ОленаЯ• 15 февраля 2024
Ответ дляЗлатка 07
Те ж саме щоразу, ніби вже сотий раз, розумом все розумієш, а тіло саме реагує так.
ЛЮБА• 15 февраля 2024
Ответ длячир
К сожалению Черри умерла в сентябре( у меня только она работала с ПВО ) , а Хардик и Бася спят .