Баба жаба• 15 февраля 2024

Летять ракети

Русня мудаки
Манула• 15 февраля 2024
Мерзоти. ZZ фашистські коли ви вже повздихаєте

Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Сьогодні щось набагато раніше ((( в такий час тільки дітей будила. А сьогодні вже в метро добігали
автор Баба жаба • 15 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
В мене дитина запитала , а чого дядю, який пускає ракети ведмідь не з´їсть, а дійсно, чого?
РойЛеля• 15 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Які ви молодці. Я поки не буджу, читаю
Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
І ти ж не знаєш, що дитині відповісти 😥
Басина• 15 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Гидується...

Русня, щоб ви повиздихали, підараси!
Просто Галюня• 15 февраля 2024
Тільки прокльони в голові , всім терпіння і Божого захисту
LudaSHS• 15 февраля 2024
Вроде Ту мало . Скорее пуски х -101 петлять будут. Отвлекать.
Но есть пуски с Моря. Калибры. ( хоть бы падлы циркон снова не кинули.
Мы пока никуда, бдим

Удачи всем девочки
Басина• 15 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
І ти ж не знаєш, що дитині відповісти 😥
Що ведмедики гівно не їдять

Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Які ви молодці. Я поки не буджу, читаю
Ми не молодці. Просто мама вже з розхитаною нервовою системою.
LudaSHS• 15 февраля 2024
Ответ дляБасина
Гидується...

Русня, щоб ви повиздихали, підараси!
В тій темі думала о вас. Як ви дома то все те бачили/ чули
Sunny Hanny• 15 февраля 2024
Ответ дляБасина
Що ведмедики гівно не їдять
Та да)
LudaSHS• 15 февраля 2024
Вчора начиталась на ніч про ті всі світові війні, які ці маразматики кончені. Гублять все - людей, природу. Заради чого?
Вбивати людей, дітей.
Кайф отримують?
manu1• 15 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
Які ви молодці. Я поки не буджу, читаю
Мы тоже еще спим
Прячемся на первом этаже в туалете
Уже коляску и подушки туда перенесла
Басина• 15 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Дуже гучно і страшно(( від нас 500м... будинок хитався...
Yegonyashka• 15 февраля 2024
а тот китаец не хочет к нас в гости наведаться, который просит перестать штаты нам помогать оружием? Мы же гостеприимный народ, пусть к нам едет
автор Баба жаба • 15 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Вбивати людей, дітей.
Кайф отримують?
Там русня і сама погано живе, і хоче, щоб іншим погано було. Вони таку жесть пишуть, що наші бажання, щоб росію стерли з землі, здаються квіточками
Coffee is Love• 15 февраля 2024
І знову на Дніпро летить.
UkraineMari• 15 февраля 2024
Ответ дляmanu1
Мы тоже еще спим
Прячемся на первом этаже в туалете
Уже коляску и подушки туда перенесла
Падло кацапське вже в цю тему перейшло зі своїми ржачними смайликами. Скоро досмієшся падлюка

Coffee is Love• 15 февраля 2024
Ответ дляUkraineMari
Та просто не реагуйте. Воно ж на емоції виводить, хвореньке.
LudaSHS• 15 февраля 2024
Пишуть частина калибрив сбито
автор Баба жаба • 15 февраля 2024
Ответ дляUkraineMari
Ну може і на її залупинськ впаде якась бракована ракет і рознесе все і всіх)
ОленаЯ• 15 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Пишуть частина калибрив сбито
Дякувати Богу і нашим воїнам!
manu1• 15 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Пишуть частина калибрив сбито
Я не могу понять там пишут 2*, это две группы или 2 штуки)
Дами• 15 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Вбивати людей, дітей.
Кайф отримують?
А я с этими предсказательницами стою вчера в очередь розетки на кассе и мне картинки ракет и церковь , я понимаю завтра у части страны стретенье или как там, и такая к подружке разворачиваются и говорю, по ходу утром тушки будут, это в 5 вечера. Русня мне третий глаз прорубила
А войны будут и что-то реально все хуже и хуже, по ходу мы отстрадаем, а дальше пойдут другие страны в расход. Бедные дети, детство украли.
автор Баба жаба • 15 февраля 2024
Калібри повзуть, напевно то розвідувальні ракети перед основним ударом
LudaSHS• 15 февраля 2024
Ответ дляmanu1
Группы скорее
Они выстреливают вроде кратно 4м
Владанна• 15 февраля 2024
Я обычно на ночные тревоги не реагирую, спим пока не начнёт бахать..
А сегодня проснулась, переоделась, тревожный чемодан приготовила, сижу мониторю...
LudaSHS• 15 февраля 2024
Ответ дляYegonyashka
Сцюнь в оон вообще сбрендил- говорит минские придерживаться всем нада.
А кто не хотел? Пусть умут их сателита
kuskus• 15 февраля 2024
Ответ дляYegonyashka
Той китаєць таке саме мудло, як і хуйло, просто хитре