Шкварочка• 15 февраля 2024
Платье Reserved
Девчонки, привет, кто-то заказывал в Reserved такое платье летнее? Интересует, как оно по качеству и не просвечивает ли ткань?
Видящие_помогите• 15 февраля 2024
Дивилась на таке. За складом - світитись не буде, я зрозуміла.
Але мені не дуже довжина подобається, не замовляла.
Шкварочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Зрозуміла, на мені просто воно буде довшим, ніж на моделі, але не хочу, щоб сильно світилося, підкладки там немає.
Видящие_помогите• 15 февраля 2024
Ответ дляШкварочка
На мені теж, але я люблю до підлоги майже.
Всі, що купувала досі (я частенько беру цю ТМ) мали вигляд такий. як на каталожному фото. Тому про тканину так зрозуміла.
Шкварочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Платье шлак
Классный ник у Вас, в тему))
Видящие_помогите• 15 февраля 2024
Ответ дляМЧСница
Якась тряпочка, хіба в магазин за хлібом бігати.
А треба пишні креноліни??))
По-перше, тема не ’Купувати чи ні’
По-друге - покажіть класне на ваш погляд.
По-перше, тема не ’Купувати чи ні’
Видящие_помогите• 15 февраля 2024
Ну от як завжди: рука-обличчя наставили, а запропонувати свій варіант - дзуськи
Само_достаточная• 15 февраля 2024
Шкварочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Мне больше нравится качество и как сидят в Вовк. Вживую очень красивые платья
Эти больше похожи на вечерние, просто так в таком днём под сандали не выйдешь пройтись)
Шкварочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляHanna from Germany
Виглядає дешево навіть на моделі, і колір дещо проблемний
Дякую за Вашу думку, цікаво, а чому колір проблемний? Я шатенка, мені такий колір личить