ПушАпница• 15 февраля 2024

Дочка помало пише. Не встигає записувати на уроках. Як боротися?

5 клас, жаліється, що одна вчителька дуже швидко диктує речення і та не встигає записувати. Виправдовується тим, що майже половина класу не встигає записати, я відповіла «треба відноситись до кращої половини». Я спочатку подумала може справді швидко диктує, але тоді би всі не встигала, правильно? Я попробувала доньці продиктувати і вона справді помало пише. Як збільшити швидкість письма? У кого таке було?
Доставучая• 15 февраля 2024
Писать каждый вечер, только так

Усатая полосатая• 15 февраля 2024
Тренировкой как же ещё?
Хотите помочь, тренируйте её на выходных например
Night1990• 15 февраля 2024
хай скорочує
ЕлькиПальки• 15 февраля 2024
Сейчас важнее скорость печати. Я как начинаю ручкой писать,просто как курица лапой.
Посоветуйтесь с учителем как ускорить.
Свекруховна• 15 февраля 2024
Чхати на половину класу що встигає. Не навішуйте дитині комплекси. Порівнюйте її успіхи тільки з її вчорашніми успіхами. Що робити? Навіть на ютубі подивіться рекомендації як писати швидше і займайтесь з донькою щовечора. І хваліть за успіхи.
Привіт з ботойбіччя• 15 февраля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Посоветуйтесь с учителем как ускорить.
Але при цьому потім червоний весь зошит ’ не каліграфічно ж там’
автор ПушАпница • 15 февраля 2024
Ответ дляNight1990
хай скорочує
Це слабенький варіант

автор ПушАпница • 15 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
А з чого ви взяли, що я не хвалю і навішую комплекси?
Чучело-Мяучело• 15 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
, я відповіла «треба відноситись до кращої половини»

Это что? Это навешивание комплексов
julia-678c• 15 февраля 2024
Пусть при конспектировании сокращает слова. Я например вместо слова ´параллельно´ писала ´||´. Также можно сокращённо писать слова, но чтобы потом ей самой было понятно что написано.
Чучело-Мяучело• 15 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
5 класс, скорее всего проблема с языком, а не с математикой. А там не сократишь
julia-678c• 15 февраля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Тут да, на укр мове такое не прокатит. Но на других предметах можно сокращать. И автор не уточняла какой предмет.
Чучело-Мяучело• 15 февраля 2024
Я бы сказала:
Доченька, ты пошла в школу чтобы научиться. Вспомни как ты была в первом классе и не умела читать. Сейчас умееешь. Не умела писать- научилась. И со скоростью у тебя получится! Давай по 10 минут в день потренируемся, я найду интересные уроки на ютубе, и с каждым днем скорость письма будет увеличиваться
Чучело-Мяучело• 15 февраля 2024
И еще спросите у учителя, пусть присмотрится. Если реально половина не успевает, то может медленнее начнет диктовать
автор ПушАпница • 15 февраля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело

Это что? Это навешивание комплексов
Каких комплексов? Это по факту сказала, а что не так?
Леді Душка• 15 февраля 2024
Наче минуле століття - оце надиктовування. Можна вивести на екран, роздрукувати дітям, скинути в класрум, щоб діти спокійно вдома записали. Який предмет? Не бачу сенсу тренуватися швидко писати, зараз все друкується.
Чучело-Мяучело• 15 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
А, ну тогда все ок 🤣
автор ПушАпница • 15 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
История
Без комплексів• 15 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
У 5 класі?)

автор ПушАпница • 15 февраля 2024
Ответ дляЛеді Душка
Напишіть ще «совок», ви ж любите скрізь його приплітати
автор ПушАпница • 15 февраля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
А, ну тогда все ок 🤣
Я жене сказала, что они в целом лучше, просто в даном случае
Свекруховна• 15 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Бо порівнюєте з тими хто встигає і кажете їй бути такою, якою вона зараз не є. Ви їй майже прямими словами кажете - вони хороші, а ти не така.
автор ПушАпница • 15 февраля 2024
Ответ дляСвекруховна
Ні, я такого не кажу. Вона сама мені сказала, що половина не встигає, я її про це не запитувала. Тобто вона сама себе порівняла, а я відповіла, що не треба рівнятися на них. Це стимул покращити швидкість
Свекруховна• 15 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Вона дитина, Ви доросла. Ні, такі порівняння шлях до комплексів і ніякий це не стимул!
Автор,я вірю, Ви хороша мама. Допоможіть їй, підтримайте, позаймайтесь і у неї все вийде.
Міряю від одиниці• 15 февраля 2024
Только тренироваться,каждый день, постепенно усиливая темп
Tammy21• 15 февраля 2024
У мене доросла дитина, яка не пише руками. Взагалі. І у школі більшу частину навчання не писала. Чи вплинуло це якось хоч на щось? Ні.
Авторка, я вам дуже і дуже раджу і бажаю знайти на себе сили, час та гроші і піти до психотерапевта. Ваш текст це пц(
Радостина• 15 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
У мене в 5 класі читала повільно, пише не швидко. Через півроку почала збільшувати темп. Кожен день перевіряю уроки, надиктовую правила в зошит (вчителя пропонують правила заносити в окремий зошит), а мені замість диктанту. Не встигала дом.завдання записувати, але у них чат такий що ніхто не допомогає відповісти на питання: Що задавали? Якось вчиться, від 7 до 12. Буває і 1 принесе якщо ДЗ не зробила (верніше не записала)
Леді Душка• 15 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Ну, садовіть тоді дитину, нехай тренується щодня конспектувати. На курси стенографії ще можна віддати, якщо знайдете такі. Я працюю в школі, ніякої необхідності кожен урок писати під диктовку немає, якщо вчитель володіє різними методами навчання.
автор ПушАпница • 15 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Що вже не так з текстом?
Tammy21• 15 февраля 2024
Ответ дляПушАпница
Що вже не так з текстом?
З думками та намірами. Не так.