Була у Даневського в Медіком, призначив купу гомеопатії на більше ніж 8 тисяч, і ще й вналізи. Хоча інші лікарі кажуть, що вони не потрібні. Потрібен нормальний лікар
Екатерина1801• 15 февраля 2024
Ответ дляЛюба-d448
У мене запалення ока 2й рік, це явно не допоможе в моєму випадку, мені потрібен спеціаліст
Запалення ока це не лише інфекціоніст. Якщо є інші системні прояви, то це ревматолог. А взагалі, то інститут очних хвороб цим займається, куди вас і направлять)
Екатерина1801• 15 февраля 2024
Ответ дляЛюба-d448
Ревматолога сказали їх нічого немає. Була вже в інституті розводять руками
Значить потрібно не до одного ревматолога, офтальмолога і інфекціоніста...І навіть не до двох