Смешнюча• 15 февраля 2024

Наскільки реалістичним виглядає ось такий план для вас?

Є знайома: майже 50, діти 20+, ми всі з однієї компанії з самого садочку дітей.
Все життя на зйомі, але жили непогано - Європу з дітьми об´їздили за дитинство, ноутбуки в кожного були навіть років 15 тому, в дітей репетитори, в театри ходили, по виставках.
Ну тобто завжди хоча б трохи, але виглядали більш грошовитими.

В той же час жили все життя на орендованих квартирах, інколи сиділи без грошей, інколи навіть в борг брала та мама, бо в неї був маленький бізнес, то пусто, то густо. Давали, бо вона самотня, розуміли що складно, хоча це і не в´язалося з її способом життя.

І завжди її вважали недалекою чи що, такою що на старості років житиме десь під забором.

А тут оце спілкуюся з нашою спільною знайомою - каже, що відкрила дітям бізнеси окремо від свого, будує будинок в передмісті.
Тобто саме у віці 40+ в людини все стабілізувалося.

В той же час дивлюся на більшість з нашої компанії: ну да, купили по молодості квартиру, дехто ще машину. І толку? Зараз виживають на 20-40 т., дехто ділить ту двушку післ розлучення.
Перспектив мізер. Виходить треба було як вона? Вкладатися к бізнес, навчання?
Стріляний птах• 15 февраля 2024
В бизнесе надо соображать, а не просто вкладываться. Вы просто ничего не знаете, как там на самом деле и откуда шиши, но просто фантазируете.
КонхфЭдкаТузик• 15 февраля 2024
Ніхто не зна як воно треба. Тим більше в сучасній тотальній нестабільності. Що з бізнесами, шо з квартирами
Виниловая пластинка• 15 февраля 2024
Не нужно ставить клеймо на людях, они вас могут удивить
КонхфЭдкаТузик• 15 февраля 2024
І чого б вона жила під забором? Як мінімум батьківське житло ж у неї має бути
автор Смешнюча • 15 февраля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Нема
Полюю на дрони• 15 февраля 2024
Виходить у кожного своє життя, понти не визначають майбутнє, а будь-яка людина навіть з середнім інтелектом може багато чого досягти в житті завдяки принципу ’тихіше їдеш - далі будеш’.
КонхфЭдкаТузик• 15 февраля 2024
Ответ дляСмешнюча
Нема
Батьків нема? Вона з дитбудинку? То їй житло по закону повинні надати були
КонхфЭдкаТузик• 15 февраля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
То може вона й не з середнім інтелектом
автор Смешнюча • 15 февраля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Не всі батьки залишають спадок кожному з дітей, якщо ви не знаєте
Миззери• 15 февраля 2024
Да, она права а недолекие как раз знакомые
Дурные и мерзкие «под забором откажется «
Их квартира им очень помогла в Украине ? В любой момент от квартиры может остаться пепел в знания остаются с человеком
КонхфЭдкаТузик• 15 февраля 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну діти спадкоємці першої черги.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 февраля 2024
может она нафантазировала и вы поверили и позавидовали)))
Полюю на дрони• 15 февраля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну діти спадкоємці першої черги.
Якщо нема заповіту
автор Смешнюча • 15 февраля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
То може вона й не з середнім інтелектом
Я б не сказала, що вона прям супер розумна, хіба що у своїй вузькій сфері, швидше за все там вона гарний спецалист, бо все життя щось вивчала, курси, спецальні книжки, відеоуроки - це завжди було.
автор Смешнюча • 15 февраля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну діти спадкоємці першої черги.
Толку з того коли в родині п´ятеро.
КонхфЭдкаТузик• 15 февраля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Якщо нема заповіту
А якщо є, то його можна оспорити
КонхфЭдкаТузик• 15 февраля 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну навряд чи знайомі по дит.майданчику можуть оцінити інтелект іншої людини. Тим більше ті, хто має установку ’нема квартири - помре під забором’
Скажений гудзик• 15 февраля 2024
Выживать на 20-40 т, имея машину, квартиру ....ваша цитата заставила меня плакать....бедные...бедные люди( мои лучики добра им...
Полюю на дрони• 15 февраля 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А якщо є, то його можна оспорити
Лише якщо є серйозні підстави, наприклад, психічна хвороба спадкодавця. А просто так заповіт ніяк не оскаржиш.
Lilian-nochka• 15 февраля 2024
Как у кого выходит,и как повезет)знал бы где упадешь,соломку бы постелил
Тролю як можу• 15 февраля 2024
если бы да кабы во рту выросли грибы

вот же ж люди не могут пережить чужой успех
Свій варік• 15 февраля 2024
Не убивайтесь) Скорее всего, учитывая возраст той тетки, что не дает вам покоя, она получила наследство.
автор Смешнюча • 15 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Якщо для вас дійсно багато 20-40т для родини з 2 дітьми, то ой... ті лучики вам мабуть потрібніші..
автор Смешнюча • 15 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
Тобто на вашу думку нереально в такому віці зароити на власний будинок?
Свій варік• 15 февраля 2024
Ответ дляСмешнюча
Почему? Какая у нее сфера деятельности? Что конкретно она делает?
Кили и Манджаро• 15 февраля 2024
Всегда надо вкладывать в себя в первую очередь
Баба на горошині• 15 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
В наше время, с этими ценами ,20-40 тыс грн, это совсем мало
Малинка• 15 февраля 2024
Оце компания, ждали что она окажется под забором, а она не оказалась, возмутительно😆
Залізний занавіс• 15 февраля 2024
Ответ дляСмешнюча
Окей, с ней всё понятно. Давайте о Вас поговорим. Вы, ’розумная’, чего достигли к 50? Ноутбуки 15 лет назад это было обычное дело, кстати. Как и поездки по Европе.
автор Смешнюча • 15 февраля 2024
Ответ дляСвій варік
Ну бо ви так написали, що вона не сама заробила