ЗдесяЯ• 18 апреля в 21:07
Ну шо, понеділок- вівторок, чекайте бєнз по 120
Цікаво, на скільки глибоко покотиться світ в цю пиз….у?
Зубожиння• 18 апреля в 22:19
Ответ дляБезлім на все
А де візьмемо усі стільки електроенергії щоб заряджати, бо навіть побутовим споживачам не вистачає.
Ну так я и говорю , что никуда бензин не денется пока есть спрос
Безлім на все• 18 апреля в 22:22
Ответ дляЗубожиння
Ну так звісно що нікуди, навіть якщо на своїх не їздитимемо, то транспорт...
Телепузик• 18 апреля в 23:03
Ответ дляБезлім на все
Так протоку ж відкрили і сказали що дешевшає
хто сказав , Трам так він через 5 хвилин сказав що не відкрили
КротоТо• 18 апреля в 23:03
Ответ дляБезлім на все
Вже закрили
КротоТо• 18 апреля в 23:05
Ответ дляЗдесяЯ
Я в шоці від коментарів де просто пишуть: слава Богу в мене немає машини. При чому тут машини?
А ця то взагалі клініка
Тут 99% с IQ 25
Безлім на все• 18 апреля в 23:28
Ответ дляКротоТо
Вже закрили
Особенно обидно, что вроде бы и некоторые неглупые американцы считают это недоробло что все ок бля, ну как впрочем и русня хуйло так считает. Земля, остановись, я сойду..