Файна цьоця• 15 февраля 2024

Білий наліт у грудничка

Хтось може стикався з проблемою? Дитині 5 місяців, з´явився білий наліт на нижній губці і язиці. Шо робити?
Люблю джаз• 15 февраля 2024
Молочниця

Мотористка• 15 февраля 2024
Спрашивать у педиатра
Молочница может быть
мимАпроходила• 15 февраля 2024
Це може бути нормою.
Треба бачити який саме наліт
ЯкаКраля• 15 февраля 2024
Скоріше всього молочниця. Нічого страшного,у діток часто буває. Зверніться до педіатра, не хочу радити що робити, дитинка маленька, потрібно бачити очно
НичеНипанимаю• 15 февраля 2024
Намотайте на палець бинт, намочіть кінчик водою, торкніть в соду, і протріть язичок. Дитині неприємно, вона кавкає, але нам допомогло з першого разу. На ранок язичок став рожевим
Білий Лосик• 15 февраля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Ви як моя свекруха! По кашлі немає спину медом в приклади капусту, від кашлю купи редьку виріж серединку налий мед і дитині давай, від запору -кусок мила в дупу.
Автор, до лікаря!!!
НичеНипанимаю• 15 февраля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Автор, до лікаря!!!
Все правильно вам свекруха каже, перевірено і доказано, без побічних ефектів. Не подобається - до лікаря, купа грошей на ліки, купа хімії дитині, а результат ще невідомо, чи буде. Капуста з медом один раз на ніч замінює тиждень пиття сиропчиків. Ріпу я не пробувала, але мого племінника тільки нею врятували, бо ліки не помагали.

НичеНипанимаю• 15 февраля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Автор, до лікаря!!!
Ще додам, що ми два місяці боролися з дерматитом, лікар навиписувала на 1500грн, все до одного місця, нічого не допомагало. А допоміг саме старий бабський метод - змащувати щічки грудним молоком після кожного годування,пройшло за тиждень! Доречі, я про це лікарю також сказала. Не такі вони розумні, ті лікарі, вони тільки теорію розказують, а практика інше показує.
Білий Лосик• 15 февраля 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Добре, що так! 👍 Я ж не нав´язую йти до лікаря! Так, порада, що краще до лікаря звернутися. Але кожен сам вирішує.