Благоуханочка• 15 февраля 2024
Перетин кордону чоловіку без довідки ТЦК
Добрий вечір. Я інвалід 2-ї групи, хочу, щоб мій чоловік мене супроводжував при перетині кордону. У нього немає довідки з ТЦК. Чи реально це зараз зробити? Можливо хтось порадить пропусний пункт.
Дякую за відповіді.
БершкомангоЗар• 15 февраля 2024
Шегіні
В ТГ есть Адвокат Олег Лукьянчиков
Выставляет, периодически, кейсы успешного прохождения. Люди пишут где и как проходили границу, как их принимали погранцы, какие документы требовали.
В комментах можно проконсультироваться
По последним кейсам народ выпускают с инвалидами 1,2 гр и первой степени родства без справок(документов) ТЦК
В ТГ есть Адвокат Олег Лукьянчиков
В комментах можно проконсультироваться
Благоуханочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Шегіні
В ТГ есть Адвокат Олег Лукьянчиков
В комментах можно проконсультироваться
В ТГ есть Адвокат Олег Лукьянчиков
В комментах можно проконсультироваться
Щиро дякую вам!
Колдунья-вещунья• 15 февраля 2024
Ще через раз Порубне пропускають. Точно Паланка ні, Орлівка також є проблеми
Сердючка• 15 февраля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Шегіні
В ТГ есть Адвокат Олег Лукьянчиков
В комментах можно проконсультироваться
В ТГ есть Адвокат Олег Лукьянчиков
В комментах можно проконсультироваться
А якщо у чоловіка донька 20-річна с 2 групою, випустять?
БершкомангоЗар• 15 февраля 2024
Ответ дляСердючка
Я не впевнена, що можу консультувати такі питання
Начебто мають випустити, але ви маєте проконсультуватися з юристами, в тому числі і щодо документів, які потрібно мати
Сердючка• 15 февраля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Дякую
Червона ікорка• 15 февраля 2024
Почитайте, часто пишет о таких случаях. Или возьмите консультацию.
Благоуханочка
• 15 февраля 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Дякую, знаємо його. Друг звертався по іншому питанню, допоміг!