там вже майже оточення, знайомі з нуля розповідають, що більші втрати чим в Бахмуті((
чому влада мовчить і військове командування не рятує наших військових?
ksusha1155• 15 февраля 2024
Хочуть щоб знищили найкращих, що не ясно? Кинули туди 3 бригаду, бст оф зе бест, просто жах(((
Kidstaff Bot• 15 февраля 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff