Голубая фишка• 16 февраля 2024

Порекомендуйте книгу для підвищення самооцінки

А також як себе поводити в стосунках з чоловіками, як себе цінувати, поважати, розкрити жіночу сексуальну енергію , щоб чоловіки цінували і любили. Знайшла книгу Правила стерви, от і думаю чи допоможе..
Мир Мир Мир!• 16 февраля 2024
Маточкой подышите

Тюрюнь_Тюнь• 16 февраля 2024
:) тобто навіть у ваших мріях ви себе плануєте оцінювати через чоловічу увагу :)
Булькаю• 16 февраля 2024
краще коли це з дитинства від батька

холоденко самовпевнений психолог ( просто іі відео дивіться)
лабковський ( мега впевнений пару відео і вічуєте зміни
автор Голубая фишка • 16 февраля 2024
Ответ дляБулькаю
краще коли це з дитинства від батька

Так, у мене проблема з дитинства
Пищалка• 16 февраля 2024
Мені допомогли лекції Михайла Литвака ,,как Познань себя, чи якось так називалось. Його книга принцип сперматозоїда, і в нього багато матеріалу для підвищення самооцінки і відносин. В ютюбі є аудіо варіанти. Ще я прочитала книгу Пробуждение тигра, там більш про травму психологічну, але це було корисно. Якщо дитинство було не дуже, то з пробудження тигра можно і почати. Мені ці книги прямо дуже допомогли.
Булькаю• 16 февраля 2024
Ответ дляГолубая фишка
Так, у мене проблема з дитинства
лабковський відео включіть
не один психолог за гроші не поможе так йк його відео
ви почнете спокійно розбиратися сама в собі

інших психологів не зустрічала
Неваляшкина• 16 февраля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну так оно по жизни и есть,мужское внимание и твердое плечо, хорошие преданные друзья,приятная работа,лад в семье, для человека это очень важно,мы проживаем жизнь на работе,дома....и если все хорошо в этих сферах,так и самооценка будет высокая
Пищалка• 16 февраля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Нажаль, ви не праві. Але це ваша точка зору і ви праві в своєму виборі.
Тюрюнь_Тюнь• 16 февраля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Саме слово САМОоцінка натякає, що людина цінує сама себе незалежно від думки оточуючих. Те, що ви перелічили до самооцінки не має ніякого відношення.

lliso• 16 февраля 2024
Почитаю. Думала купити курс Капцовой самооцінка, та щось ця жіночка мені не дуже заходить
Морковна• 16 февраля 2024
Ответ дляПищалка
Ещё про травму доступным языком в книге: осколки детских травм
Веккy• 16 февраля 2024
Это идёт с детства , а не вам 40 лет и вы хоба за счёт какой то книги подняли самооценку
Веккy• 16 февраля 2024
Ответ дляБулькаю
лабковський відео включіть

інших психологів не зустрічала
Ещё есть бартон и шахов.
Великий сатирик• 16 февраля 2024
Ответ дляБулькаю
краще коли це з дитинства від батька

Я іноді її не доганяю, але так. Вона може допомогти підняти самооцінку . Дивіться любі ролики, нарізки на ютуб, інстаграм, Тік-ток.
На циголках• 16 февраля 2024
Треба щось вміти і мати за плечима, щоб самооцінка була. Скажіть сразу сама собі хто ви і чим ви цікаві? Працюйте над собою.
Тут надолго• 16 февраля 2024
можливо просто варто зорганізувати себе, стати зорганізованою і щасливою, а там глянь - і інші потянуться за Вами..... рекомкндую книгу атомні звички
Великий сатирик• 16 февраля 2024
А ще мій улюблений психолог і книга її
Юлія Кравченко «Искусство любить себя»
Пищалка• 16 февраля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Перечитала ще ваш пост, хочу ще прокоментувати, але з точки зору своєї, виходячи із прочитаних книг. Ми проживаємо життя там де ми хочемо. Це в ідеалі, ми не живемо життя на роботі чи вдома якщо це ,, я повинна,,. Багато людей вибирають аскетичний спосіб життя. Багато людей не працює, віддаючи перевагу не матеріальним цінностям. Ми робимо вибір жити життя, а де ми будемо це робити на роботі чи в лісі це кожен вирішує сам.
В житті не може бути все добре постійно, бувають хвилі, але людина яка живе в гармонії з собою має більше шансів пережити всі негаразди. Ми не можемо вплинути на те що відбувається на роботі чи вдома, але ми можемо дивитись на ці проблеми під різним кутом. І на самооцінку це може вплинути лише у слабких, нерозвинених емоційно людей. Про друзів Литвак також цікаво розповідає, головна його думка в цьому це те що вони нам не потрібні.
Я нещодавно лікувалась у сексолога. У мене взагалі була відсутність лібідо. Я не хотіла сексу багато років. Звичайно сімʼя розпадалась, я пішла по лікарях. Були виписані ліки,, віагра,, жіноча, і вона мені була як пустишка. І лікар тоді сказав, пробуй медитацію. В цьому я тобі не допоможу , шукай людину та пробуй. Думаю що за фігня, що за лікар такий який не може мене вилікувати ічухню про медитацію мені розказує? А потім моя знайома розповіла як змінилось іі життя коли вона почала жити свідомо. І тоді мені до рук в потрапили книги, психолог. Життя змінилося кардинально. Мене не хвилюють зараз друзі, чи що там на роботі, чи піде від мене чоловік. Мене хвилює лише гармонія всередині мене, Я
Кривая спроса• 16 февраля 2024
рекомендую книгу К себе нежно.

Конотопська відьма• 16 февраля 2024
Не знаю как, вот сегодня опять прокомментировали мою внешность. А есть люди в сторону которых даже посмотреть боятся. Не понимаю как. И с психологом работала
Лайф-коуч МСР• 16 февраля 2024
кигигу вы почитаете это да, но с самооцкеуой можно практически поработать и она у вас взлетит, напишите мне в ЛС и я проведу вам бесплатную коучинговую сессию, я вам гарантирую что вы уйдете уже с лучшим пониманием что не так
Морковна• 16 февраля 2024
Можете купить даже у автора, на Фейсбуке