Альфред Шнитке• 15 февраля 2024
Які книги допоможуть виховати в дітях любов до читання?
Порадьте, що сподобалось вашій дитині на різних етапах дорослішання. Дякую.
Чумачечая Весна• 15 февраля 2024
Читает только то,что нравится.Ну,и по школьной программе гоняю,чтоб читал.Жанр фентези и все... не заставишь
Манка Я• 15 февраля 2024
Ну, любов-не любов, а треба щоб читати хоча б декілька сторінок в день увійшло в звичку. Тоді вже і цікавість може з´явитись. Моя читає перед сном, в ліжку вже. Починали з веселих, більш розважальних дитячих книжок. Зараз намагаюсь потроху підключати більш серйозну літературу.
Сиамская сороконожка• 15 февраля 2024
Постоянное чтение может привить любовь. Не вано какие книги. Потом будет сам выбирать, когда полюбит
Поросенка• 15 февраля 2024
Ті які будуть цікаві дитині . Тільки дуже цікаві . Щоб дитина сама обрала. І могла легко читати .
І щоб не було :Так …Йди сюди, сідай і починай читати.
Инстагра_мерша• 15 февраля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Приклад батьків
Я і чоловік читаємо постійно.
Часто одну й ту ж саму книгу, щоб потім обговорити.
Обговорюємо прочитане, ділимося цікавими авторами.
Думаєте син читає?
Взагалі ні.
Думаєте син читає?
Взагалі ні.
nabludatel• 15 февраля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Я і чоловік читаємо постійно.
Думаєте син читає?
Взагалі ні.
Думаєте син читає?
Взагалі ні.
У нас так само.
ХаДиДиШь• 15 февраля 2024
Мій почав із Лісової школи Нестайка, потім Флетчер, Далл, Роулінг, Гарріс...Вже не згадаю всього, можете пошукати бестселлери. Але головне - особистий приклад. Ми з чоловіком багато читаємо, син це бачить і наслідує.
Гигиенишвили• 15 февраля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Я і чоловік читаємо постійно.
Думаєте син читає?
Взагалі ні.
Думаєте син читає?
Взагалі ні.
Теж саме і в нашій родині. Ми з чоловіком або читаємо одне і те саме, або разом аудіокнигу слухаємо. Дві дочки, жодна не читає нічого, окрім шкільної програми. Хоча старша донька в 2-5 класах ставила собі будильник перед школою аби встигнути почитати. Тепер мені так сумно з її нечитання
Кофр для ноги• 15 февраля 2024
Мені пощастило, дитина любить читати, 11 років, книги обирає вже самостійно.
Моя порада завести дитину в книгарню, нехай подивиться, потримає в руках різні книги, може її зацікавить обкладинка або опис, гарний сучасний консультант в книгарні - взагалі супер.В нас у видавництві Старого Лева неможливо вийти, не купивши книги...
Конотопська відьма• 15 февраля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Приклад батьків
У меня отец прочел мне кажется всю мировую классику и ещё кучу всего, мама тоже любит читать, а я ненавидела все детство, да и сейчас не фанат, люблю только определенных авторов и спец.литературу на интересующие темы. Удивительно, но что-то вообще сама читать начала после ’Войны и мира’ по школьной программе, до этого из пол палки только.
Инстагра_мерша• 15 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Я також вірила в історії про власний приклад. Постійно читала сину на ніч. Купувала різні книжки, домовлялася на 10 сторінок в день, читала те саме що й він...
І що?))
А нічого)) сам процес він так і не полюбив.
І що?))
Файно Замало• 15 февраля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Отсутствие гаджетов или из минимальное присутствие
У меня лепят, вяжут, рисуют, пишут, могут в квартире поубирать, перебрать полки, в общем все что угодно но не читать.
Гигиенишвили• 15 февраля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
І що?))
Моїм відверто заважають гаджети. І вони це розуміють, але нічого не можемо зробити з цією залежністю
Ответ дляКофр для ноги
Найкраща порада. Беру доньку в книгарню, вона там годину копошиться, вивчає, вибирає. Згодом може кинути недочитанною, а може й прочитати та наступну попросити. Читає вкрай мало, як на мене, але хоч почали так.
Ще згадую, як тато в дитинстві мені маленькій розповідав перед сном сюжети купи цікавих книжок - фантастики, фентезі. Я впевнена це дуже вплинуло на мою любов до читання - я хотіла прочитати все це і більше того сама.
Снегопадка• 15 февраля 2024
Убрать гаджеты, или сократить до минимума. Ходить в книжный магазин или библиотеку хотя бы раз в месяц. Искать, что интересно.
Кому-то куклы, кому-то роботы, кому-то космос или фокусы.
Ну и пока читать тяжело, нет достаточной скорости чтения для понимания, то любви не будет. В начале можно и заставить, дальше сами читают.
Тектологиня 80lv• 15 февраля 2024
К мене вся сім´я читаюча. Дитині з раннього дитинства книги всякі різні, чудові ілюстровані історії і все таке. Дуже любила маленькою, як читали їй. Потім старшою слухала книги, бо це був час на двох. Але як дійшло до самій читати - все, як відрізало. Не читає, не цікавиться, не хоче. Проекспериментовані різні жанри, напрямки, все що хочеш. Змирилась, що робити
Пенек Возмездия• 16 февраля 2024
Ответ дляПоросенка
Плюсую. Моя мама - вихователька (це вже диагноз), навчила мене читати в 3 роки. Але я ненавиділа, до сліз, читати. Бо заставляли. І пам´ятаю чітко момент, коли з´явилася любов. Років 5-6 було, мама почала мені читати Незнайку, я захопилася, тоді вона сказала, що сторінку я і сторінку вона. Доволі швидко я почала більше сторінки читати, бо цікаво ж було, а маму чекати треба, коли зможе. Дочитувала вже сама і попросила ще книг.
Але то 90ті, коли не було ’швидких’ розваг у вигляді планшетів і мультиків. Зараз дітям потрібні якісь більш динамічні книжки для захоплення
Пенек Возмездия• 16 февраля 2024
І ще залежить від характеру. Зазвичай читати люблять ті, хто в молодшому віці любив слухати. Може змінитися вже в дорослому віці, але навіть у таких випадках зазвичай з´являється потяг до знань, а не художки