Твоя космішна• 16 февраля 2024
Підкажіть чи можна продати кондиціонер?
Підкажіть хто зіштовхувався . Чи можна продати кондиціонер . Вже підключений , монтований . 8 поверх. Як це взагалі відбувається , чи буде хтось морочитись щоб відключати та знімати той блок , що на вулиці . Дякую
Тётушка Лошадь• 16 февраля 2024
Ви ж все одно будете ставити новий. Вам цей старий знімуть. Потім продасте
Однозначная• 16 февраля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Може новий і не буде ставити
Тень льва• 16 февраля 2024
в смысле - будет хтось морочится? вам надо продать - вы и заморачиваетесь демонтажом. или вы его вместе со стеной планируете продать?
Твоя космішна
• 16 февраля 2024
Ответ дляНевидимка
А чому хочете продати?
Бо продаємо квартиру . Тому розпродаємо все з неї
СирОжино пирОжино• 16 февраля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Аа, он воно як
Ну то це вам потрібно заморочитися. Зняти.
Виставити на олх
Тётушка Лошадь• 16 февраля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Так дивно. Ви його продасте тис за 4. А вам треба ще найняти людей, які його знімуть. Потім виставити оголошення. Чекати покупців. Ви заробите тис 2.
А без кондиціонера з дірками в стінах ви квартиру точно продасте дешевше на $300-500.
Воно вам треба?