16 февраля в 11:13

Військові пенсіонери, які мали низьку пенсію, чи судились з пенсійним фондом?

Ваші батьки чи дідусі добились підвищення військової пенсії?
Ми -так.
Судились двічі.
Останній раз добились на 2 тис.
Послуги юридичної організації в сумі вийшли 1200+2000.
Поділюсь і рекомендую людям звертатись до відповідних юристів.
Пишу без аноніма
Все буде 16 февраля в 11:17
Да, свёкр тоже судился, с 3 тыс пенсия стала 5
Усатая полосатая 16 февраля в 11:19
Тут скорее другой вопрос к военным пенсионерам, почему только 20% из них ,кто для 60 лет, сейчас служат? Куда 80% заныкались?
10 5
автор Lor111etta 16 февраля в 11:22
Ответ дляУсатая полосатая
Тут скорее другой вопрос к военным пенсионерам, почему только 20% из них ,кто для 60 лет, сейчас служат? Куда 80% заныкались?
Моему мужу 66 лет.
Еще работает и платит налоги
автор Lor111etta 16 февраля в 11:23
Ответ дляВсе буде
Да, свёкр тоже судился, с 3 тыс пенсия стала 5
Это военная такая маленькая?
Все буде 16 февраля в 11:23
Ответ дляLor111etta
Это военная такая маленькая?
Да
Полонянка SexShop-а! 16 февраля в 11:25
Батько судився за допомогою адвоката, виграв.
No problems 16 февраля в 11:26
Ответ дляLor111etta
Моему мужу 66 лет.
Еще работает и платит налоги
А страховий стаж в нього який? Бо військові недобитають потрібних років страхового стажу
No problems 16 февраля в 11:27
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Батько судився за допомогою адвоката, виграв.
Адвокат треба, бо не всі вміють прописати позовну.
КаРаКаТиЦа 16 февраля в 11:27
Ответ дляNo problems
А страховий стаж в нього який? Бо військові недобитають потрібних років страхового стажу
В них спецпенсія, для якої страховий стаж не потрібен, важлива вислуга і граничний вік перебування на службі
КаРаКаТиЦа 16 февраля в 11:28
Ответ дляNo problems
Адвокат треба, бо не всі вміють прописати позовну.
Ой, я вас прошу, можна взяти в когось козу
No problems 16 февраля в 11:28
Ответ дляУсатая полосатая
Тут скорее другой вопрос к военным пенсионерам, почему только 20% из них ,кто для 60 лет, сейчас служат? Куда 80% заныкались?
Багато порозптвзались свого часу по ДСНС, прикордонникам, мєнтам, працюють, платять податки,мають бронь Пенсії не великі, не індексуються, тому треба працювати
Полонянка SexShop-а! 16 февраля в 11:29
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ой, я вас прошу, можна взяти в когось козу
Звісно, але на засідання мій батько прийти не міг, бо з роботи не відпускали, а так адвокат преставляв всюди його інтереси.
БолеИменее 16 февраля в 11:30
Скажіть,а ваші батьки воювали? За що такі пенсії воєнним,які не брали участь в воєнних діях? За що пайки та інші пільги? Все життя штани біля кормушки протирали. Якщо зараз воюють більшість не військові,а звичайні чоловіки
9 5 2
Ні грама 16 февраля в 11:30
Военная, вы имеете ввиду мвс?
Свекровь судилась, вот недавно. Добавили. Но пенсионный заново пересчитал и осталось так же. Те кто раньше судился до войны, тем да, добавили.
No problems 16 февраля в 11:32
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В них спецпенсія, для якої страховий стаж не потрібен, важлива вислуга і граничний вік перебування на службі
Для звичайної цивільної потрібен страховий стаж і вік 60+, податки ж платяться зараз в ПФ. Плати не плати пв ПФ не вистачає страх стражу , бо все одно мало(30 років зараз треба для отримання цивільної). Чоловік зараз працює в одному управлінні, де бувші військові і мій теж зараз оформляє пенсію(він цивільний, буде пільгова за віком по списку2 через шкідливе виробництво), то військові полковники дуже дивуються, що вона в нього набагато більша, ніж у них .
фрау Гітта 16 февраля в 11:33
Тато судився. Пенсію збільшили суттєво.
Але судився з допомогою адвокатів, на засідання не їздив
КаРаКаТиЦа 16 февраля в 11:34
Ответ дляNo problems
Для звичайної цивільної потрібен страховий стаж і вік 60+, податки ж платяться зараз в ПФ. Плати не плати пв ПФ не вистачає страх стражу , бо все одно мало(30 років зараз треба для отримання цивільної). Чоловік зараз працює в одному управлінні, де бувші військові і мій теж зараз оформляє пенсію(він цивільний, буде пільгова за віком по списку2 через шкідливе виробництво), то військові полковники дуже дивуються, що вона в нього набагато більша, ніж у них .
Ну в темі ж наче обговорюють військові пенсії, а не цивільні. В мене, наприклад, військової вислуги 29.5 років, так само як і цивільної, на службі з 18 років. То мені взагалі без різниці, можу йти на військову, можу на цивільну. Але військова буде значно вища за цивільну
No problems 16 февраля в 11:36
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну в темі ж наче обговорюють військові пенсії, а не цивільні. В мене, наприклад, військової вислуги 29.5 років, так само як і цивільної, на службі з 18 років. То мені взагалі без різниці, можу йти на військову, можу на цивільну. Але військова буде значно вища за цивільну
Військові. Малі і будуть, ще при Кучмі були шахер махер, військовим пропонували тоді щоб в заг ПФ платили, а вони гальмували, тіпа ми самі своїх пенсів забезпечимо, в результаті киданули добре.
ЦібаФу 16 февраля в 11:36
Военные пенсии, всегда очень высокие, многие военные уже по три, четыре раза судились и каждый раз добавляют, кто сейчас уходит, то вообще очень высокие
1 1
КаРаКаТиЦа 16 февраля в 11:37
Ответ дляNo problems
Військові. Малі і будуть, ще при Кучмі були шахер махер, військовим пропонували тоді щоб в заг ПФ платили, а вони гальмували, тіпа ми самі своїх пенсів забезпечимо, в результаті киданули добре.
З якого дива вони мають бути низькими? 20+ то низька по вашому?
No problems 16 февраля в 11:39
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну в темі ж наче обговорюють військові пенсії, а не цивільні. В мене, наприклад, військової вислуги 29.5 років, так само як і цивільної, на службі з 18 років. То мені взагалі без різниці, можу йти на військову, можу на цивільну. Але військова буде значно вища за цивільну
Мій чоловік іде на цивільну в 55 пільгову, 38 років Заг стажу, 24.5 роки шкідливого виробництва, була біла висока з плата, зараз буде 10 мінімалок, але без можливості індексації до 60. Не знаю в кого з його полковників колег військова пенсія вища в управлінні.
1 1
No problems 16 февраля в 11:39
Ответ дляКаРаКаТиЦа
З якого дива вони мають бути низькими? 20+ то низька по вашому?
Ну так і в мого така, хоч він і цивільний . І судитися не треба.
Штора с кисточкой 16 февраля в 11:41
Ответ дляУсатая полосатая
Тут скорее другой вопрос к военным пенсионерам, почему только 20% из них ,кто для 60 лет, сейчас служат? Куда 80% заныкались?
А вы думаете, они здоровы...или просто так на пенсию так рано отправляют
Перекус беру завжди 16 февраля в 11:41
Ответ дляУсатая полосатая
Тут скорее другой вопрос к военным пенсионерам, почему только 20% из них ,кто для 60 лет, сейчас служат? Куда 80% заныкались?
Мой работает и у него бронь. Можете дальше не задавать вопросы - сейчас не военный, но служит.
фрау Гітта 16 февраля в 11:42
Ответ дляКаРаКаТиЦа
З якого дива вони мають бути низькими? 20+ то низька по вашому?
У батька після судів пенсія 10 тисяч.
Не така вже й велика
1 1
КаРаКаТиЦа 16 февраля в 11:43
Ответ дляNo problems
Мій чоловік іде на цивільну в 55 пільгову, 38 років Заг стажу, 24.5 роки шкідливого виробництва, була біла висока з плата, зараз буде 10 мінімалок, але без можливості індексації до 60. Не знаю в кого з його полковників колег військова пенсія вища в управлінні.
Ну, наприклад я,якщо зараз піду на пенсію, то буду мати 19 прожиткових мінімумів, при цьому фактично буде нараховано значно більше, підполковник, 29.5 років вислуги
No problems 16 февраля в 11:43
Ответ дляУсатая полосатая
Тут скорее другой вопрос к военным пенсионерам, почему только 20% из них ,кто для 60 лет, сейчас служат? Куда 80% заныкались?
Дуже мало військових пенсів після виходу на пенсію байдики б´ють, всі в основному працевлаштовані і працюють. Серед моїх знайомих багато повернулися у військо, ще частина пішла допустім в прикордонники, рятувальники (вони чітко в своєму регіоні несуть службу, бо до МВС належать)
No problems 16 февраля в 11:43
Ответ дляПерекус беру завжди
Мой работает и у него бронь. Можете дальше не задавать вопросы - сейчас не военный, но служит.
Саме так
No problems 16 февраля в 11:44
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ну, наприклад я,якщо зараз піду на пенсію, то буду мати 19 прожиткових мінімумів, при цьому фактично буде нараховано значно більше, підполковник, 29.5 років вислуги
Нараховано більше, але максимальна межа виплат 10 мінімальних, 23+ зараз.
Гопница-Советчица 16 февраля в 11:52
Не только военные пенсионеры.
У меня есть знакомый доктор, тоже судится регулярно и ему повышают пенсию.
Наше конченое государство, только так с ним и надо бороться.