Хачапууури• 16 февраля 2024

Посилання на групу де відстоюють земелю від забудовників

У когось є посилання на групу Вайбер або Телеграм, в якій народ України бореться за свої земельні права, зважаючи на сьогоднішню тотальну забудову Києва?
Дякую!
Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Шо опять строят?

Mary-7b23• 16 февраля 2024
Знаете как работают компании по « відстоювання землі під забудову?» , собирают митинги, лапшу на уши вешают , потом предлагают застройщикам договориться и называют сумму денег, застройщик платит - митинг заканчивается», это бизнес, знаю людей которые занимаются этим бизнесом . Жду с вашего второго аккаунта ссылку на такую группу или название . Что бы люди зашли и подписались , и видимость якобы много людей там . Старый бородатый трюк . Люди не ведитесь
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Шо опять строят?
Вони і не припиняли цього робити навіть під час війни
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
Я теж таке знаю - не відкрили Америку.... Питаю про реальну групу, де люди ’не ведуться’, а реально відстоюють свої права згідно Конституції!!!!!!
Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Наивные люди верят в народные митинги
Кто-то денег заработает, а вы стойте.
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Наивные люди верят в народные митинги
Кто-то денег заработает, а вы стойте.
Хороводи типу мітингів нікому не потрібні! Потрібно на законодавчому рівні давити цю мер....ту, ака відбирає землі Українців і на цьому заробляє!
Mary-7b23• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Да хватить цієї лапши на вуха! Зробіть як завжди, на олх знайдіть мітингувальників, як і раніше це робили. Чи гроші не охота тратить і дурнів безкоштовних чекаєте ? У вас завдання від бізнесменів - люлей привести? Цьому трюку вже багато років, ніхто вже не ведеться

Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Масштабно замахнулись.
Не по Сеньке шапка, как говорится.
Борьба с ветряными мельницами.
Mary-7b23• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Ага да да да, віримо 🤣
Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
На фб быстрее найти.
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
Вийдіть ,будь ласка, з теми і не розводьте свої ’люлі’. В темі чітке питання: посилання! Не знаєте посилання - не щасмічуйте мою тему, адже я буду писати, що ви - бот, який захищає інтереси забудовників !!!!
Mary-7b23• 16 февраля 2024
Советчиці, вангую, скоро автор з іншого аккаунту скине назву групи 🤣
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Масштабно замахнулись.
Не по Сеньке шапка, как говорится.
Борьба с ветряными мельницами.
Для таких, як ви - можливо і з вітром. Не хочете відстоювати свої права і своє майно - також не засмічуцте мою тему !!
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляMary-7b23
БОТ !!!! Геть з моєї теми !!!!
Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
А то шо?Только не говорите, что нужна помощь в поиске группы’ Долой Зам.зав.Анонима’
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Допомоги продажних не потребую !!!! Якщо не продажні - так, скиньте посилання на групу
Крем для арбуза• 16 февраля 2024
Мдя. Борець за все хороше. Тобто конкретний район вас не цікавить? Бач, яке глобальне.
Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Мы все еще в поисках,ожидайте.....
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Може вам ще свою адресу і паспортні дані скинути????? При чому тут район, якщо мені потрібна юридична інфа, адже я не юрист і багатьох питань не знаю!

автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Мы все еще в поисках,ожидайте.....
От що то боти - дармоїди (((( З патрохами зацькує будь-кого, аби свій срібляник отримати...((( Доречі, срібляники, якими з вами розплачуються ваші роботодавці-шахраї, корупціонери, бандюки - крадені в народу України теж належать Українському народові
Крем для арбуза• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Юридична? Ви свій пост взагалі читали, перш ніж постити?
Група, де тьотя Валя протестує проти нового курника баби Галі в селі Пасічна вас теж цікавить?
Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Автор, а вы знаете что такое секс?
Не мозга, с которым вы ведете постоянную половую жизнь, судя по ответам, а традиционный?
Попробуйте, мож попустит вас немного
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Звичайно!! Адже навіть там можна почерпнути багато цікавого досвіду! Вам не подобається пост - вийдіть з теми і не витрачайте свої нерви
Чи звіт роботодавцю треба відправити....
автор Хачапууури • 16 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Автор, а вы знаете что такое секс?
Попробуйте, мож попустит вас немного
Бот, себе принижуйте - мене не вийде. І вийдіть, накінець, з теми! Думаю, для вашого роботодавця ваших постів для звіту вже достатньо напрацювали
Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Накинець,оо вы уже ближе к моему предыдущему вопросу
Крем для арбуза• 16 февраля 2024
Ответ дляХачапууури
Чому ж, маю настрій та натхнення. Тобто посилання на битву в селі Ясногородка скинути? Чи краще таки Київ?
Зам. зав. Анонима• 16 февраля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
За всю Украину человек борется, шо не ясно.
Все скидывайте, все нада!