Мию вікна у мороз• 16 февраля 2024
Препарати для підкріплення серця, є дієві?
Постійно п´ю препарати для зниження тиску, але однаково бувають стрибки, а потім серце болить, давить, задуха. Призначають мексікор, антарес, тридуктан. Робила і узі серця, і датчик ставила на добу. Діагноз: стенокардії втоми, гіпертрофія лівого шлуночка серця. І от знову слабкість, задуха, тремтіння в грудях, нічне серцебиття. Що можна пропити? Дякую за підказки!
ДваДваВісім• 16 февраля 2024
ви рахуєте, що тут вам порадять краще за вашого кардіолога7 не влаштовує лкар , шукайте іншого, я мамі трьох поміняла...
Мию вікна у мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Добре, що у вас є вибір, у моєму місті кардіолога немає взагалі. В обласний центр треба їхати. Так, люди ходять до різних лікарів, перевіряють в дії якісь препарати чи дієтичні добавки. Тут часто мені реально допомагали чи скеровували в питаннях медицини.
Мию вікна у мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
Я пью конкор, но всё-таки советовать должен кардиолог
Я теж його п´ю плюс трипліксам.
Мию вікна у мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
Судя по диагнозу, у вас лишний вес?
Ні, я худа.
ВерСаСе• 16 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Ні, я худа.
А откуда взялась гипертрофия левого желудочка? Просто у меня она тоже есть, но это следствие лишнего веса и нагрузки на сердце
Мию вікна у мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
Я не знаю. Раніше були проблеми зі щитовидною залозою. Ще є пролапс морального клапана, можливо, звідси додаткове навантаження. А вас серце турбує?
Вапщета• 16 февраля 2024
Тату у таких додатково до антигіпертивних призначили Карвеліс(не постійно,симптоматично).
ВерСаСе• 16 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Иногда тоже бывает слабость и одышка, если например, подниматься долго по лестнице. Бывает как тяжесть в груди. Но в моем случае, думаю, что больше виноват лишний вес. И давление повышенное тоже из-за этого. У вас, наверное, причины другие
ДваДваВісім• 16 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
так, це погано, просто настльки різне радили, що сам вже боїшся комусь...
Наталя-e9ac• 16 февраля 2024
кардіолог, фізкультура, зниження ваги. чарівних пігулок ніхто не придумав
Мию вікна у мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляПриму в дар
а фізичне навантаження присутнє?
Та не дуже, якщо чесно.
Мию вікна у мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Я подивлюсь інструкції і пораджуся з сімейним лікарем обов´язково.
ДваДваВісім• 16 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
в нас така сімейна, що , хожу тльки за направленнями, а що ви пьете від тиску, я -вальсакор, зараз півтаблетки, мама пила різне, тепер тльки вальсакор допомагає, але корегую дозу
Мию вікна у мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
Трипліксам 5/1,25/5. Перед цим пила валодіп, це той же валсартан. Перестав допомагати. Я періодично міняю препарати, бо з часом перестають допомагати. Потім можна повернутися до попереднього.
ДваДваВісім• 16 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
я вальсакор пью уже шестой год, но советовать тут не берусь...
МаксХмара• 16 февраля 2024
бета-блокаторы на постоянной основе (хотя у Вас в схеме антигипертензивной терапии они есть скорее всего). Если назначено все верно, то жалоб быть не должно - возможно стоит сменить препарат. Лично я много лет принимаю метопролол (эгилок).
Панангин для поддержки сердечной мышцы. И режим сна обязательно.
МаксХмара• 16 февраля 2024
Ответ дляДваДваВісім
глод настойка кожен день вже 2 роки
никто не лечит сердце спиртом, ничего кроме зависимости все эти 70% настойки не вызывают, не надо иллюзий)
Ласкове телятко• 16 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Пролапс мітрального клапана якого ступеня? Регургітація є?
Стенокардія спокою є. Такого поняття, як стенокардія втоми немає.
У Вас по Холтеру ЕКГ є екстрасистолія? Якщо є, то скільки шлуночкових екстрасистол?
Лікар бета-блокатор призначав?
Гіпертрофія ЛШ по УЗД серця чи ЕКГ?
Якщо високий АТ, то може бути біль у серці (за грудиною (як при стенокардії) або стискаючий у ділянці серця, відчуття нестачі повітря або зидишка (у мене колись така задуха була, думала що задихнуся), оніміння лівої руки, головний біль, запаморочення, порушення координації, нудота і ін.
У мене концентрична гіпертрофія стінок лівого шлуночка на УЗД серця, також зміни в аортальному клапані (стеноз 2 ст. + недостатність 1 ст.) та аорті, є регіргітація в трикуспідальному і мітральному клапані. Але причина концентричної гіпертрофії стінок ЛШ у мене може бути пов´язана, як з гіпертонією (останній раз в діагнозі писали 2-3 ст., ризик 3), так і зі стенозом АК. У мене схожі симптоми, але діагнозу немає, так як до кардіолога ще не ходила. Щодня приймаю антигіпертензивні препарати (сартан, диуретик, бета-блокатор - комбіную), але все одно підвищується АТ. Антарес вдома є.
Тридуктан не приймала, приймала його аналог Предуктал MR.
Сартан (синтетичний антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ) призначають для зниження ризику розвитку інсульту у дорослих пацієнтів з артеріальною гіпертензією і гіпертрофією лівого шлуночка, підтвердженою за допомогою ЕКГ (я приймаю Лозап 100). Бета-блокатор призначають також і при ішемічній хворобі серця (стенокардія) і інші показання (вдома є і Конкор і Егілок).
Ви проходили Холтерівське моніторування для виявлення депресії сергменту ST?
Трипліксам, антигіпертензивний препарат, у складі якого є периндоприлу аргініну 5 мг (що відповідає 3,395 мг периндоприлу), індапаміду 1,25 мг та амлодипіну бесилату 6,935 мг (що відповідає 5 мг амлодипіну). Периндоприл – інгібітор ангіотензинперетворювального ферменту (інгібітор АПФ). Індапамід - диуретик. Амлодипін - блокатор повільних кальцієвих каналів або антагоніст іонів кальцію. А в побічних ефектах до препарату є тахікардія, аритмія, нечасто стенокардія.
Як зрозуміла, бета-блокатор не призначався, так?
Проконсультуйтесь у фейсбук у кардіолога через приватне повідомлення на сторінці Ваш Кардіолог Анна Солощенко
Лікар бета-блокатор призначав?
Гіпертрофія ЛШ по УЗД серця чи ЕКГ?
Ласкове телятко• 16 февраля 2024
Ответ дляВерСаСе
Найчастіше гіпертрофія ЛШ буває, як ускладнення гіпертронії.
При аортальному стенозі виникає гіпертерофія ЛШ.
Є і інші причини.
Гіпертрофія буває концентрична стінок ЛШ та ексцентрична гіпетрофія - збільшення камер.
У Вас гіпертроія по УЗД серця чи по ЕКГ?
У мене і по УЗД (концентрична) і по ЕКГ.
Є і інші причини.
Мию вікна у мороз
• 16 февраля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Є і інші причини.
По УЗД, і при описі флюорографії завжди пишуть. Є гіпертонічна хвороба, при чому спадкова.
Ласкове телятко• 16 февраля 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
У мене теж гіпертонія спадкова, після 20 років тиск почав підвищуватися. Так що стаж з гіпертонією великий.