Гигиенишвили• 16 февраля 2024
Во сколько реально обходятся брекеты?
Берём цену установки системы и сверху в плюс. Приемы как часто? Оплачиваете или входит регулировка в стоимость установки? Чистки как часто? Что ещё за расходы могут быть?
Думаю, стоит ли сейчас вляпаться)
мистерЛяпсус• 16 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Да есть у моего стоматолога хороший ортодонт, доверяю ее советам, но я думаю приценюсь, чтоб хоть понимать заранее на что я могу рассчитывать) но разброс цен какой-то огромный....)))
Вот и смотрите цены вашей клинике, у нас есть местный форум там и обсуждали всех наших ортодонтов, еще столкнулись с тем, что один мужчина судится долго с одной клиникой, и видно как некрасиво тот доктор реагирует, мне за 40 поэтому вторых шансов как у моей старшей дочери не будет, ей надо опять ходить в брекетах в ее 20, первый ортодонт оказался не очень, поэтому пошла к тому кому доверяю, хоть он и самый дорогой у нас в городе
Бегущаяпо• 16 февраля 2024
2 місяці тому ставила доньці... то всього вийшло 350грн панорамний знімок, 4000пластинки на верхню і нижню челюсті, 8000брекети на верхню ( ще стіки ж на нижню будем літом ставити). 1 прийом де приклеїли 2 кріплення,які відірвалися - це 500грн. ось і рахуйте....а ще до всього цього - зробили панорамний знімок, полікували зуби -350+11000грн
Гигиенишвили
• 16 февраля 2024
Ответ дляБегущаяпо
То есть ребенок и пластинки и брекеты использует одновременно? Типа капы что-то?
Бегущаяпо• 16 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
так 2 пластинки, що розтягують щелепу. і брекети зараз тільки верхні. брекет зуб втягує на своє місце ( бо зараз зуб в 2й ряд пішов).
Гигиенишвили
• 17 февраля 2024
Ответ дляBilenkova
їздимо з сином в Київ, в Черкасах не взялись за його проблему. То 1 челюсть була 19800(десь 5 міс назад), зараз потрібно ставити на іншу - уже 24000. Заміна дуги в середньому 750 грн, робили панорамний знімок у них же - 1500
Сложный случай? Но цена панорамы... Делала на днях 350,но это не при стоматологии, а отдельный рентген кабинет, кт, 3д и тд... Сыну кт и то до тыс было...
Ответ дляГигиенишвили
так, випадок складний, як виявилось, хоча в Черкасах була на консультації в 4-х ортодонтів, поки вибрали в якого хочемо лікуватись. Думали, лише в прикусі справа. Поставили брекети, потім вирішили поміняти ортодонта, а новий не захотів нас брати. Сказала що бігом в Київ до гнатолога, у вас складніша справа, в Черкасах нам не допоможуть. І от поїхали в клініку Дахно, там сказали скидати нафіг ці брекети, вони нічого не допоможуть+поставлені не правильно. Так що до складного апарату (система Гербста) ми ще навіть не добрались, поки що просто брекети, і ось такі ціни. КТ не знаю чого таке дороге, можливо, якось по-іншому воно зветься, що ми робили? точно не скажу. Тоді ще об’їздили самих топових ортодонтів у нас у місті, показували план лікування з Києва, дуже хотілось щось знайти на місці - всі сказали , що клініка Дахно - одна з найкращих, гнатолог Мітюріна - одна з кращих в країні. Але кому вже вірить - не знаю (( , збираємо по-маленьку гроші, бо наше лікування десь в 150 тисяч виллється
Гигиенишвили
• 17 февраля 2024
Ответ дляBilenkova
Ну да, запускать нельзя. Тем более, наверное, легче исправить пока ребёнок ещё растёт. Знакомая после 40 лет уже решала проблему постоянных болей. Мигрени. Оказалось из-за прикуса давление на суставы челюсти... И они дают головные боли, которые ничего не снимало. Да и тоже не очень хотели ее брать, на операцию отправляли. Вам повезло, что вас отправили в нужном направлении к лучшим.... Цены на лечение капец 😔и не сэкономить..... Здоровья сыночку!
Ответ дляГигиенишвили
ну я все це написала для того, що часто говорять, що треба проконсультуватись у декількох лікарів, а тоді вирішувати в кого і як лікувати. То як виявилось, це теж не панацея - як написала, були в 4-х! ортодонтів з хорошими відгуками (( То як мені сказала ортодонт,що направила в Київ, що навіть, якщо у вас суто візуальна проблема з зубами, всерівно треба перестрахуватись і обов’язково отримати консультацію від гнатолога, що немає складнішої проблеми. І тоді вже спокійно наводити красоту...