Муркошечка• 16 февраля 2024
Зуд в анальному проході, але немає глистів
Муркошечка
• 16 февраля 2024
Ответ дляСвітлана-bf47
то значить що прохід у пошуках пригод))
В сенсі?
Каяспер• 16 февраля 2024
Глисти важко виловити в аналізі, гострики дають зуд, щоб їх знайти треба мазок здавати, в какашках не буде. І на молодий або повний місяцю
МадамОхмури• 16 февраля 2024
Якщо нема геморою, тріщин, кандидозу, можна ще перевірити дизбактеріоз в кишечнику, то може бути дерматит. Я з цим стикнулась. Перевірила все на світі. Виявився атопічний дерматит. В мене він є і на інших ділянках тіла, а тут проявився в абсолютно непередбачуваному місці)
Мона Лиза• 16 февраля 2024
Ответ дляМадамОхмури
Сестра. Скільки всього лікувала і перевіряла. Жах. Але все ж поставили діагноз - дерматит. Гормональна мазь + повна відмова від туалетного паперу (лише вода) допомогли вилікуватися.
МадамОхмури• 16 февраля 2024
Ответ дляМона Лиза
Я навіть ніколи не могла подумати, що таке буває. Але дуже рада, що тепер знаю діагноз, бо мучилась з цим пів року
Ответ дляМадамОхмури
Это стандартное место для АД у взрослых