Атятя_тётя• 16 февраля 2024
Меблі у ванну кімнату, проект, підкажіть, будь ласка, ФОТО
Купили пральну машину з сушильною, поставили в колонну, тепер хочемо замовити меблі і щось не дуже виходить.Раніше пральна стояла зліва при вході, але вона була вужче, ця Bosh набагато глибше. Є ще гардеробна кімната, але там немає каналізації, є меблі, які повністю треба міняти і на підлозі ламінат, думаю, що зовсім незручно ця техніка в гардеробній
Не танцую- но пою• 16 февраля 2024
Дивне розміщення у вас унітазу, проте головне що вам подобається і шафа під швабру є))
ПолБатона• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
А що, у нас великий вибір сушильних машин?
Якщо вам її немає куди ставити, то напаркуа купляти?
Тепер або відмовитись від шафи, або сидіти на унітазі, як пташечка, і боятись на кг поправитися, бо є ризик застрягнути у тому гніздечку
ХаДиДиШь• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
купіть пральну машинку 2в 1, разом з сушильною. Чи ви вже купили?
Кондуктор автобуса• 16 февраля 2024
Атятя_тётя
• 16 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
шафі там не місце. Пральну і сушильну до стіни. Дзеркало і раковина біля унітазу. чи зовсім зправа
все поставити.
Там стояла пральна, а ця зараз не дуже виступає
ХаДиДиШь• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
а ванна чи душ у вас окремо?
Кондуктор автобуса• 16 февраля 2024
А шкаф встроенный у меня вот так выглядит , это в туалете , решила полностью гардероб не делать так как живу с серунами лишний унитаз нужен .
ХаДиДиШь• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ванна не намальована, вона справа, за раковиною
о май гош
Атятя_тётя
• 16 февраля 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Не поняла вопроса вашего .. но подскажу где удобно пихать всячину .. мой лайфхак
Дякую, але в мене такого місця, на жаль, немає, в можна , будь ласка, фото ванної всієї?
Natalia505• 16 февраля 2024
Автор,в мене пралка в окремому приміщенні. Якщо колись буде сушарка, будуть разом. Какати серед тої техніки і меблів досить дивно. Як на мене, пральня має бути окремо.
Кнопкотиць• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ось жовтим місце, де двері
А ванна и умывальник где?
ПолБатона• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Там ще й ванна є?
Атятя_тётя
• 16 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Немає окремого приміщення, не поставлю ж я в кімнаті
Natalia505• 16 февраля 2024
Відокремити частинку гардеробної під прання, за американським типом планування.
Страхованная• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Є справа ванна
Покажіть шматочок планування квартири, гардеробна далеко?
Трохи злякана• 16 февраля 2024
Сделайте левый шкаф уже, а пенал перенесите в угол и оставшуюся часть тоже сделайте уже.
Natalia505• 16 февраля 2024
У ванній кімнаті пральні машинки гниють від вологи, це моє особисте спостереження.
Атятя_тётя
• 16 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
У нас вентиляція хороша
Пліткарка• 16 февраля 2024
Покажіть усю ванну, з усіма прибамбасами.
Коли у мене стояло питання, що пралка і сушарка заважають у ванній, я їх винесла в кімнату за стінкою і маю чистий спокій. Не знаю, які у вас можливості, але як вам щось заважає і здається загромаджиним, то так воно і я і як не крути - так і буде.
Або пррибирайте шафи, або переносьте комунікації. АБо загромаджуйте.
Кнопкотиць• 16 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
За 25 лет у меня как то ни одна ни сгнила в ванной
Natalia505• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
У нас вентиляція хороша
Немає значення, у ванній завжди підвищена вологість.
ПолБатона• 16 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Є справа ванна
Ширина - 1700, ванна - 600, пралка - 600, кахель, монтаж, відступи ще щонайменше - 100, тобто на прохід залишається 40 см? Бочком-бочком і, головне, не розвертатись
Атятя_тётя
• 16 февраля 2024
Ответ дляСтрахованная
У нас гардеробна межує з ванною, тому ми поставили цю колону під стіну з ванною кімнатою. На знімній квартирі ця колона стояла в шафі купе в коридорі, також межувала з ванною кімнатою.
Шафа для швабри, пилососа і іншого у нас біля котла, точніше в шафі котла на кухні. Котел можно було лише там залишити то от так зробили хоз куточок.
Унітаз так у нас стояв на одній квартирі, поряд з пралкою самою, то було не зручно. У нас так стояв унітаз збоку пральна с а з іншого душова кутова.
Що за кімнати у вас межують з ванною, де сама ванна чи душова?
Ванна справа, за раковиною
Natalia505• 16 февраля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Дно гниє. Бош в мене згнила за чотири роки і це на теплі підлозі. Я часто дивлюсь корейців, у всіх пральні окремо, в американців аналогічно.
Атятя_тётя
• 16 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Загроиаджувати як раз не хочу