Кашпо• 16 февраля 2024

До якого числа в Китаї Новий рік?

Добрий вечір!
Замовила деякі запчастини на алі, не відправляють вже 10 днів, продавець відписує, що в них spring festival, але не змогла ніде знайти конкретні дати закінчення того святкування китайського НР.
Підкажіть, хто знає)
Гарні диньки• 16 февраля 2024
с 21 января по 21 февраля отмечают. Я была в 2018 году... как это красиво!!

Я не в теме• 16 февраля 2024
В цьому році 10го лютого. Більшість китайців, з якими працюю гуляють до 18го
Пані з калабані• 16 февраля 2024
отправят. на днях тоже пару дней не отправляли, уже все ок
Указка• 16 февраля 2024
Опять подписку Гугл не оплатили?
автор Кашпо • 16 февраля 2024
Ответ дляУказка
Опять подписку Гугл не оплатили?
Кожен рік коливаються дати, навіть тут у відповідях різні пишуть)
Дякую за грубість, з роками тут нічого не змінилось.
Я не в теме• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Де, різне? В першому коментарі написали проміжок часу. Я конкретну дату. Як працює конкретний китаєць, вам ніхто не скаже, крім тих, хто з ним має справи.
автор Кашпо • 16 февраля 2024
Ответ дляЯ не в теме
Я чомусь думала, що в них існують конкретні дати, типу як у нас🤷‍♀️
Вибачте.

Я не в теме• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Вибачте.
Ні, у них плаваюча дата. Наступного року буде 29 січня. Чи ви про вихідні? Думаю, то на рішення роботодавця. Я найчастіше стикалась з 1 тижнем на новий рік і на початку травня
Пирожкиня• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Я часто користуюсь послугами міст експрес. Від них був лист, що їхні склади починають працювати на прийом і відправку товарів з 26 лютого.
Залізний кіготь• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Вибачте.
Ні, в них немає єдиної дати.
Фабрики з якими ми співпрацюємо 19/02 почнинають працювати, а офіс виходе 26/02.
Я не в теме• 16 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
Ні, в них немає єдиної дати.
Отож. Як роботодавець вирішить. Мені auto reply поприходив, що будуть в офісі, хто 17, хто 18
ГонУрова дівка• 16 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Вибачте.
Дата залежить від місячного календаря
Радикальная• 16 февраля 2024
З понеділка виходять вже нарешті. І тиждень ще на розкачку та обробку того що навалилося за канікули.