Фея_3уровень• 16 февраля 2024
Постійна втома від нереалізованності в житті
Було таке? Як справились? За 10 років сімейного життя, двох декретів нічого не досягла в професійному плані. Пробую різні сфери, але не дотягую.
Накидайте мотиваційних історій з реального життя.
Відірву та викину• 16 февраля 2024
Это я ) тоже 2 декрета . Несколько образований . Работа совсем в другом направлении . И я снова никто ..
Кіна не буде• 16 февраля 2024
Честно? У меня не было декретов, и в общем-то брак на мою работу тоже никак не влияет, но я не достигатор и чужие мотивационные истории для меня - просто интересное чтиво, потому что это не про меня, не про мой характер и не про мою деятельность.
Санта Барбара• 16 февраля 2024
Один декрет, ребенку 18лет, я как жила ничего не делая ,так и дальше хочу .
Жизнь прекрасна, правда денег не хватает.
Вечно минус на картах
Посудомойка• 16 февраля 2024
не могу дать совет, так как я наверно плохая мама ( в глазах многих советчиц) - у меня были няни с 6 месяцев, и мы с мужем много чего достигли - но сейчас я тоже выжатый лимон((( Одно скажу, никогда не поздно начинать!! я приведу вам пример, моя знакомая всю жизнь занималась бухгалтерией, а потом психонула и теперь она отличный грумер с наработанной базой клиентов и неплохим доходом. Главное встать с дивана.
Рожева юбка• 16 февраля 2024
Все теж саме, тільки у мене щей розлучення, і поки 8років сиділа в декретах, з роботою взагалі пєчаль(( а тепер знайти нормальну не можу. Нічого не хочу, руки опускаються
Сколько_мне_лет?• 16 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Могу только обнять . Сама такая 😂🙌
І я.
Так ще й вік 40років, роботодавцям такі навіть з навичками на треба.
Дякую_аж_підскакую• 16 февраля 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
І я.
И мне почти 40😂 давайте свой бизнес все мутить 😂
Сколько_мне_лет?• 16 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В мене вже був, ну я намагалася. Але карантин і потім війна,і все.
Фея_3уровень
• 16 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
І мені так 😂
Напевне це якась криза середнього віку)))
Сколько_мне_лет?• 16 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Думаю що б придумати щоб працювати вдома кілька годин і мати хоча б від 15тис грн.
Скоро_вчера• 16 февраля 2024
Я після декретів, після університету, не працювала ні дня. Десь в 28 моїх років ми з чоловіком посварились серйозно і я налякалась, що я з двома дітьми, без роботи, гряде старість і не дай боже ми розійдемось, то я не вивезу. Я записалась на курси айті - тестування. Взяла ноут в оренду, бо для курсів треба було, а я не мала. Закінчила, походила по співбесідах і ніхто мене не хотів. Записалась на ще одні курси онлайн. Пройшла. Знов співбесіди і розчарування. Подала заявку на безкоштовні курси при фірмі. Пройшла 5 різних тестувань і співбесід щоб тільки попасти на курси! Коли подзвонили, що взяли мене, це було літо і ми збирались їхати на море з чоловіком, дітьми і сім´єю сестри. Я не поїхала, бо обрала навчання. Вчилася 3 місяці, навчання було складне, багато дз, захисти робіт, екзамен в кінці. Але після цих курсів я знайшла роботу, правда теж не зразу. Одним словом, навчання мені зайняло рік. Це був досить складний період часу і було багато моментів, коли хотілось все кинути. Зараз вже 10 років як я працюю, заробляю 3к. Ви собі навіть не уявляєте яка це свобода, коли ти ні від кого не залежиш, можеш допомагати батькам, вчити дітей, купляти собі що душа бажає.
Виберіть напрямок і рухайтесь не покладаючи рук. Не зневірюйтесь. Ви зможете
Фея_3уровень
• 16 февраля 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Я пробувала тестування - декілька курсів пройшла по QA і англійську підтягнула. Проходила співбесіди, відповідь потім у всіх схожа - знання є, практики немає, тому ми обрали претендента з досвідом. І ці відмови так якось болюче для мене. Піти в ІТ 10 років назад і зараз це різні речі(
Фея_3уровень
• 16 февраля 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Зато вы жена и мама. Это даже важнее для женщины.
Але ж гроші також потрібні (
Не дай Бог сама лишусь з дітьми - потрібно ж якось забезпечувати
Фея_3уровень
• 16 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Как долго пробуете разные сферы?
2 роки
Сиамская сороконожка• 16 февраля 2024
Ответ дляФея_3уровень
2 роки
А ну то. Успокойтесь. Люди всю жизнь иногда идут , и только тогда добиваться результата. Есть факторы даже от Вас не зависят. Тут больше роль играет компания , где вы работаете. Например если вы работали там где есть ’ свои люди’ то увы. Или там где, что б добиться, нужно работать лет 10. И то.. у меня есть знакомая работала на компанию 25 лет на той же должности... Может подумаете открыть что-то своё?)
Скоро_вчера• 16 февраля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Та не різні. Як тоді було важко, так і зараз. Тоді було менше айті компаній, а тепер на кожному кроці. Але, відповідно, і кандидатів зараз більше. Так зрівнюється. Ви зашвидко здались. Це просто відмовки ейчарів, що досвід є в іншого, але ж завжди потрібні джуни) Зараз, наприклад, менше дивляться на вік. Часто робота віддалено - то взагалі всерівно хто там по ту сторону. В нас на фірмі є такий дядько бородатий - джун)
тянитолкайка• 16 февраля 2024
Ответ дляСкоро_вчера
але ж він мабуть з математичною освітою?
Скоро_вчера• 16 февраля 2024
Ответ длятянитолкайка
Філолог)
УжеВотДа• 16 февраля 2024
Я прийшла в абсолютно нову нішу у 42 після 10 р вдома. За 3 роки (2 з них війна), я змогла реалізуватися у новій професії і вийти на стабільний дохід від 1 у.е. Крім того, з 0 мені довелося освоювати ще одну нішу - продажі через інстаграм, щоб знаходити клієнтів для себе самій. Сказати, що було важко, не сказати нічого. Хотілося кинути все 1000 разів. Зупиняла думка, що альтернатива касир в АТБ, де теж буде не солодко, але за менші гроші і без перспектив. Хто шукає, напевно, має знайти своє. Але, знайти мало, потрібно пережити період становлення, коли важко всім і всі плачуть. Тому що, збоку виглядає все дуже красиво і легко, всі думають ’от пощастило’ Ага, щас. В 40р можна освоїти ще багато спеціальностей або подумати, що близько, що подобається і як можна розвиватися у цьому напрямку. Зараз соц мережі дозволяють розвернутися. Можна продавати що завгодно. Знаю, що одна дівчина родає курси, як знаомитись з чоловіками, наприклад. Чому ні? У неї класно це виходить, у іших з цим проблема. Головне, навчитися продавати через соц мережі, продумати курс і вперед. Варіантів море, просто ми про них не знаємо
Фея_3уровень
• 16 февраля 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Зараз я вже сиджу розбираюсь в конфігурації 1С/BAS - конкуренція менша, але там чорт ногу зломить. Чого ж воно таке все важке(( 2 місяці ковиряюсь і опускаються руки - я вже сумніваюсь що робити - чи в мене немає хисту до цього чи купити курс
Скоро_вчера• 16 февраля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Купіть курс. Точно кажу. Не шкодуйте собі. Бо ви розгублена і не знаєте за що хапатись, що читати, що потрібне, що ні. І тому опускаються руки. Курс вам дасть структуровану базу. Далі вже можете по ній самі вчитись.
Подумайте, наприклад що цей курс хоче ваша дитина - купите ж, бо дитині не шкода, а чому тоді собі шкода?
Фея_3уровень
• 16 февраля 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Бо він 10 тисяч коштує за 2 місяці((
Скоро_вчера• 16 февраля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Бо він 10 тисяч коштує за 2 місяці((
Це інвестиція в майбутнє) 🫶
Шо таке ті 10 тис!) я 10 р тому ноут в оренду взяла за 3500 + оплата курсів