Марічка• 16 февраля 2024

Дівчата, знову я з плануванням ванної кімнати, ФОТО

Там, де жовта лінія , там вхід, а якщо замість шкафу поставити машинки? Але там глибина 45 см, машина 59+- 7 см на підключення, двері 70 см і машини будуть перекривати вхід на 20 см, як думаєте, це забагато?50 см залишається для входу, є ж і двері 50 см
Душка-свекрушка)))• 16 февраля 2024
Цей унітаз боком. То ужас.
Перше з тим щось зробити. Не можу думати про планування коли він так стоїть
Кому там слова не давали• 16 февраля 2024
Ответ дляМарічка
Зліва на місці шафи стояла пралка стара, але вона була вужче, там є всі комунікації
З трубами зрозуміло, але це погана ідея все одно.
Ще додам, ви ж відкриваєте трохи двері на провітрювання? Це заважає.
Я поясню. Маю таку саму колонну зліва, але в повну глибину. Якщо б перекривала мені вхід, було б дуже не зручно.
автор Марічка • 16 февраля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Двері не відкриваю, є гарна вентиляція
автор Марічка • 16 февраля 2024
Дівчата, я зрозуміла, але унітаз стоїть 9 років, як зберемось міняти, поставимо рівно
Ответ дляМарічка
Двері не відкриваю, є гарна вентиляція
В пральній машині двері. В самій машині вентиляції нема.
Автор, повторюсь, ваш запропонований варіант не зручний. Якщо вам то ок, ми тут не зможемо переконати вас в протилежному.
Чупа-чупс• 16 февраля 2024
50см - це дуже мало, колись жила в готелі в номері з такими дверимі у ванній, то це дуже незручно.
Новопоштинская• 16 февраля 2024
Ви, коли плануєте ширину дверей, подумайте, чи пройде через них пральна машина
Дідова баба• 16 февраля 2024
Я б так поставила: шафа, машинка і сушила по лівому боці, дзеркало з раковиною змістити вліво, унітаз перенести
Фима Собак• 16 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
Там у автора ванна куди ви унітаз переносите, і на іншу сторону труби перенести майже нереально
ГугелП@лАмался• 17 февраля 2024
Дуже хаотичне і не пропорційне розташування. І проблема в тому що велика конструкція з см і сушаркою стоїть в центрі і перерізає маленьке приміщення. Ну і унітаз по діагонолі довершує цю не раціональну картинку. Унітаз можна і розвернути, там по плитці бачу десь біля 80-90см. Це комфортна ширина для унітазу по прямій. Зробіть господарчу шафу меншого розміру, достатньо буде 45х45. Як варіант переробки від цієї шафи можна продовжити умивальник з тумбою і в кутку колонна з см. Тобто розвернути цю махину і засунути її в той куток де зараз унітаз. А унітаз перенести блище до правої сторони. Хоч Ви і пишите, що незбираєтесь його міняти, але з таким його розташуванням нічого путнього не получиться. Який би ремонт не був, а відчуття тимчасового все рівно залишиться. Краще вже зробіть нормально, раз вже завелись з ремонтом.