СКИБИДЫШь• 17 февраля 2024

Порекомендуйте щось від алергії на шампунь

Добрий день шановні! Порекомендуйте щось від алергії, на обличчі почервоніння після миття голови шампунем.
Випила цитрин, годину тому. Можливо хтось знає дієві тоніки чи мазі. Дякую заздалегідь
Бешене сарі• 17 февраля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Нажаль це напевно проблеми з жкт, ймовірно проблеми з печінкою
Так при чому тут шкірні прояви? З печінкою в мене точно все ок, аналізи здаю щороку 😄

автор СКИБИДЫШь • 17 февраля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Було у доньки таке, від шампуню, я їй в аптеці купила. Не могли зрозуміти, але зранку, був жах - очі не відкривались, обличчя, як надулось. Ми зрозуміли, що це алергія, пили едем, лоратадін, до 3 днів сходило.. і тут, вона знову миє голову і ще страшніше.. Короче - лікарня... Може дексаметазон випийте, краще укол.. Нам, лікар так радила в таких випадках... Тепер, в неї один шампунь з масмаркету.. Одужуй те, будьте уважні!
Дякую, у мене на дексаметазон алергія. Колись прийшла в лікарню на крапельницю але нажаль пішла негативна реакція на препарат, попрохала відключити крапельницю замість цього медсестра додала у флакон дексаметазон, мені стало гірше, покликали лікаря все відключили. Через деякий час здала аналізи виявилось що і на дексаметазон алергія теж, хоча до того не було. Дякую Вам, будьте обережні бережіть себе і доню.
автор СКИБИДЫШь • 17 февраля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Мазь гідрокортизон, але вона гормональна.
Дякую. Почитаю. Про ки спілкувалася тут в темі згадала що у сина є псило бальзам мазь з якою ходить у басейн і іноді користується. Намагалася і все почали швидше проходити. Дякую за корисну пораду
автор СКИБИДЫШь • 17 февраля 2024
Ответ для40каградусная
Кремом мазали лицо? Чем умывались?
Ничем не умывалась утром встала пошла в душ покупаться и голову помыть. И вот результат. То явно от шампуня.
Как_б_не_так• 17 февраля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ого, вам, тоді треба підібрати для себе ’швидку допомогу гормональні, на всяк випадок... Дякую!