Сьогодні зранку на Східному напрямку, під час ворожих ударів керованими авіабомбами по позиціях наших військ, Повітряні Сили Збройних Сил України знищили одразу три російські літаки: 2 Су-34 та один Су-35.
Дякую за роботу!
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Да! Прекрасная новость!
Пока тут матрюганы устраивают истерики .наши котики делают своё дело!
Красаааавчики просто !!!
Happiness13-Ukraine• 17 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Як раз збиралась долучитись, там 7 мільйонів, то півгодинки є😂
Ага, вже 2,5 зібрали. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дева Мария• 17 февраля 2024
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Доречі, Ванек збирає. Може хто хоче долучитися.
А Ванек не розказує, де ділись 12 млн гри на закриття півдня від дронів ? Це восени . Він так в писав . Південь повністю буде закритий .
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
А Ви питали?))))
Дева Мария• 17 февраля 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А Ви питали?))))
Ви думаєте , він відповість ?) як пролітали дрони південь так і пролітають . Нічого не змінилось
Happiness13-Ukraine• 17 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Так працюють мобільні групи. Чи що ви хочете, щоб ці групи працювали прямо за порєбріком, щоб звідти нічого не летіло?
Happiness13-Ukraine• 17 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Звіт спеціально для вас
Happiness13-Ukraine• 17 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Но дроны так и летят через юг, как и летели
Ну так мобільні групи сформовані для збиття, це ж просто. Якщо їх русня запускає саме через юг, що саме потрібно зробити?
Дивні питання.
Vladislava-n• 17 февраля 2024
Лаптєногі літаючі та ходячі по нашій землі мають бути знищені.Слава ЗСУ!!!
nabludatel• 17 февраля 2024
Велика шана нашим хлопцям з ЗСУ, які провели сьогоднішню операцію зі збиття літаків!!!
Happiness13-Ukraine• 17 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Де ви побачили питання?
Добре не питання, а ствердження.
Як вплинути на те, звідки буде летіти? Ну зробити сіру зону в блядгороді і Криму. Ну це ж час потрібен і достатньо зброї.
Ответ дляДева Мария
Ви ще не розумієте, що більшість тих зборів закривають свої особисті потреби
Подивіться, скільки волонтерів так званих збагатилися
Ответ дляksena555
І скидають лінк на звіт )
Зайшла,іспанський стид
Від руки написаний текст в тєлєзі,всьо
Ні накладних,ні чеків,ні фото,ніхріна
Зайшла,іспанський стид
Від руки написаний текст в тєлєзі,всьо
Ні накладних,ні чеків,ні фото,ніхріна
Дева Мария• 17 февраля 2024
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Звіт спеціально для вас
И Что ? Как летели они через херсонскую Николаевскую так и летят дальше .
Happiness13-Ukraine• 17 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Що конкретно від мене хочете?
Русня запускає, наші збивають.
Покажіть як надо зробити по іншому. Ви де сидите в Миколаєві чи десь в Європі?
Ви відповіли скільки з 12 млн ваших коштів? 1,2, 3 млн?
Напишіть Ваньку, надайте скрін оплати, я думаю, що він таку суму і запостить з детальною відповіддю саме для вас.
Русня запускає, наші збивають.
Дева Мария• 17 февраля 2024
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Що конкретно від мене хочете?
Русня запускає, наші збивають.
Я від вас нічого не хочу . Зовсім , як і від вашого ванька, одне розчарування .
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Не думайте...запитайте!))))
Ирина-bbd0• 17 февраля 2024
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...