язззззь!!!• 17 февраля 2024

Рецепти здорових сніданків для схуднення.

Накидайте ідей, що у вас?
Фляшка на трьох• 17 февраля 2024
Макароны, сосиска, огурец
Кофе с сахаром, яблоко
Кузякин• 17 февраля 2024
Бутерброд из цельнозернового хлеба и крем-сыра
неДоПриличий• 17 февраля 2024
для схуднення потрібен дефіцит калорій. ’здоровою’ їжею у великих порціях прекрасно можна нажерти зайві кіло
Птица секретарь• 17 февраля 2024
Белковый омлет с овощами, творог с ягодами, бутерброд из цельнозернового хлеба, сыра, яйца пашот и листья салата. На ± 400 ккал.
неДоПриличий• 17 февраля 2024
по темі: зробіть пошук по каналу https://t.me/anagoloborodko по слову ’сніданок’
в неї купа рецептів і ідей. вона один із самих поважаємих нутріциологів по здоровому харчуванню
Соліс• 17 февраля 2024
1) Гречка, пару яєць, зварених у мішечок та салат з морської капусти
2) вище вже писали про омлет (яйця, трохи сметанки та 1 ст.л. якогось безглютенового борошна) + терта сира морква у якості салату.
Це мої фаворити.
Обращеница• 17 февраля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Макароны, сосиска, огурец
Кофе с сахаром, яблоко
Огірок маринований???
Не цілуюсь з бодуна• 17 февраля 2024
2 яйка, олівеова олія трохи вершкового масла трохи мʼяса і зелене насіння зелений салат багато кави без нічого багато чаю з молоком))
Фляшка на трьох• 17 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
Огірок маринований???
Сегодня да, иногда свежий
Фляшка на трьох• 17 февраля 2024
Ответ длянеДоПриличий
Есть ещё алекватные люди) спасибо!
Мамин тріль• 17 февраля 2024
Вуглеводи тільки на сніданок і максимум ще трохи в обід. Вечеря - білкова (+салат) . Порції малесенькі (як у японців).