Обижулька• 17 февраля 2024
Сьела брекет
Что делать???
Обижулька
• 17 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Він маленький, не страшно. Головне щоб без крючків. Металевий?
Керамічний
Директриссимо• 17 февраля 2024
А вообще, автор, я бы сходила к врачу. Я параноик, переживала бы чтоб не застряло где то. Лишним не будет - сходите. Но 99% думаю что с походом в туалет ваша проблема решится.
Патріотка з дивану• 17 февраля 2024
Хто їх носив , той і брекети регулярно їв і гумки. Нічого страшного окрім того, що треба новий купляти. Моя дочка з´їла взагалі частину скоби з крайнього зуба, на якій струна тримається.
Сусановна• 17 февраля 2024
А вы платите за каждый брекет?мне бесплатно ставили всегда,в первый месяц постоянно отклеивались
руки_Крюги• 17 февраля 2024
Ответ дляОбижулька
Керамічний
Свій брекет? Бо якщо чийсь, то повернути треба мабудь)
Мамкиня доця• 17 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Дорого....
Обед буржуа) выйдет, конечно. Но теперь лишние расходы
Патріотка з дивану• 17 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Підклейка - безкоштовно, а за сам брекет треба платити.
Директриссимо• 17 февраля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Викакала потім?
Патріотка з дивану• 17 февраля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Викакала потім?
Е....напевно. я не перевіряла.