Мавка• 17 февраля 2024

Поведінка потенційного кавалера. Дівчата, оцініть

Написав у фб ще задовго до війни. Була гарна переписка, що рідкість для мене, зазвичай пишуть не те що може жінкам подобатись і до зустрічей як правило не доходить. Потім була зустріч, було видно що йому сподобалась, одразу почав писати про наступну зустріч, про спільні плани і тд. Я ж якось не дуже впевнено відповідала і не збиралась до таких стосунків. Потім трішки переборщила з жартами і образила його, це вийшло якось принизливо для чоловіка. Переписка припинилась. Через 4 міс був мій ДН і він привітав, мені було приємно. Через 2 міс почалась війна і я опинилась за кордоном. Якось вирішила написати і запитати як він чи все добре в нього, знаючи що постійно прильоти вдома. Він відповів і все. А через декілька місяців почав писати що думає і згадує нашу зустріч і тд. Знову завʼязалась переписка, симпатія і очікування коли я приїду. І ось день Валентина, я розумію що це трохи по дитячому, але чекала якийсь хоча б смайл чи гіфку, привітання. А насправді зовсім нічого. Ну як так? Це я собі вигадала щось? Як би ви розцінили?
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Ок, чому став писати. Ніхто ж не змушує
Шукає кому б присунути. Вам 12?

Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Ні.
А де? Ви написали інший континент
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
После 2 летней пустой переписки Вы считаете его еще и вариантом.
Яким варіантом? Звідки Ви це берете? Не було 2 років. І тоді саме я його відшила. Взагалі не кожен чоловік після такого щось напише.
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
А ви завжди прямо всім по ділу пишете ?
Завжди свідомо , що як і до чого?

І ніколи дурнею не маєтесь, від скуки і нудьги? Коли хочеться з кимось спілкування
Ну так щоб довго переписуватись то ні якщо людина мені не цікава
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
А ви завжди прямо всім по ділу пишете ?
Завжди свідомо , що як і до чого?

В мене був такий писака. Тупо раз в місяць як справи лалала. Я думала дурачок якийсь, потім так дістав, як по графіку обзвон контактів у нього, пишу що хочеш? Чого пишеш? Так образився! боже де таких придурків беруть)))
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Так какой же он потенциальный вариант ??? Зачем Вы уже его в женехи записываете ?
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Шукає кому б присунути. Вам 12?
Він не присуне дуже довго або ніколи, він це знає
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Кавалер
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Та ви вже тепла))))

автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Потенційний кавалер - той хто претендує на цю роль) Варіант чи чі немає по чому думати, он навіть сердечко не прислав
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Та ви вже тепла))))
Могла би бути)
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Это Вы ему такое звание присвоили. Он просто человек, который с Вами иногда переписывается.
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Та гадать можно сколько угодно чего писал . Вы ни к кому в голову никогда не залезете

Может когда-то его и интересовали . А потом что-то изменилось . На дистанции каких угодно фантазий про другого человека придумать. Толку думать-гадать что раньте было. Единственный смысл - в том что «сейчас» происходит

А вообще мне наиболее вероятным кажется коммент #1 здесь
Сливочная пенка• 17 февраля 2024
Ну це ж свято для закоханих. Якщо ви не освідчалися одне одному, поки що це не ваше свято.
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
До війни ви писали. 2 роки пройшло вже.
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Та люди різні є

Лише час показує who is who
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
А яке? Не сусід і не колега)
Бува і таке• 17 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Шукає кому б присунути. Вам 12?
Вам присунули ?
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
А яке? Не сусід і не колега)
Просто знакомый по переписке.

Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ага . Сама даже тему написала с таким заголовком про потенційного. Но уже и забыла , не признается
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
До війни ви писали. 2 роки пройшло вже.
Ні, перечитайте уважніше. До війни відбулось знайомство
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Та люди різні є

Лише час показує who is who
Однозначно. А там стабільно пише в надії хтось до себе покличе)))
сказочное_Бали• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Ок, чому став писати. Ніхто ж не змушує
Причин масса може бути, нашо вам лізти в чужу голову? Сумно, чи стосунки скінчилися, чи захотілося побачити, що комусь подобається, чи ностальнія за минулим життям, чи хз що там.
Але ви вигадали романтику.
Це теж не виключено, але можливо він не впевнений, що ваша переписка саме романтична для вас, а не просто дружнє спілкування, і привітання буде доречним
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Просто знакомый по переписке.
Віртуальний кавалер)))
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Просто знакомый по переписке.
Переписка не як знайомих. Всього не викладала)
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
И все потенциальный ?
Это же надо свою жизнь поставить на паузу из-за переписки.
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Секс-переписка? Ааа, ну тоді вітаю, це джекпот. Для мужичка, не для вас.
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
А яке? Не сусід і не колега)
Якщо не сусід і не колега то методом виключення - так, тільки потенційний женіх
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
О Боже) А інших варіантів не буває)? Шкода якщо такий досвід
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
У мене досвід мега величезний. І кажу вам як є- ви залипли на тому, кому не потрібні. Бо інакше поведінка була б інша.