Мавка• 17 февраля 2024

Поведінка потенційного кавалера. Дівчата, оцініть

Написав у фб ще задовго до війни. Була гарна переписка, що рідкість для мене, зазвичай пишуть не те що може жінкам подобатись і до зустрічей як правило не доходить. Потім була зустріч, було видно що йому сподобалась, одразу почав писати про наступну зустріч, про спільні плани і тд. Я ж якось не дуже впевнено відповідала і не збиралась до таких стосунків. Потім трішки переборщила з жартами і образила його, це вийшло якось принизливо для чоловіка. Переписка припинилась. Через 4 міс був мій ДН і він привітав, мені було приємно. Через 2 міс почалась війна і я опинилась за кордоном. Якось вирішила написати і запитати як він чи все добре в нього, знаючи що постійно прильоти вдома. Він відповів і все. А через декілька місяців почав писати що думає і згадує нашу зустріч і тд. Знову завʼязалась переписка, симпатія і очікування коли я приїду. І ось день Валентина, я розумію що це трохи по дитячому, але чекала якийсь хоча б смайл чи гіфку, привітання. А насправді зовсім нічого. Ну як так? Це я собі вигадала щось? Як би ви розцінили?
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Переписка не як знайомих. Всього не викладала)
А , так ви нам все не розказали ?
Розказуйте.
Бо які поради можна давати і який аналіз робити , якщо інфо неповне?

автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
У мене досвід мега величезний. І кажу вам як є- ви залипли на тому, кому не потрібні. Бо інакше поведінка була б інша.
Я залипла )) Ой, не можу😅
Бутерброд з ікрою• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Ну по ході розкручується)
І ви самі розкручуєте?
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
К моменту встречи, Вы будете уже стары.
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
А , так ви нам все не розказали ?
Розказуйте.
Не впевнена що кідстав це витримає)
Насправді, головне написала, я принизила цього чоловіка і відправила в ліс, а порадниці пишуть залипла, багату часу йому і тд)) Уявляю що було б якби більше написала)))
Вкаблучках• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Я залипла )) Ой, не можу😅
Ця тема тому підтвердження
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
І ви самі розкручуєте?
Ні, він починає, я закінчую)
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
К моменту встречи, Вы будете уже стары.
Нам і зараз не по шишнадцять)
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Не впевнена що кідстав це витримає)
За что ? За то что писал Вам и скрасил Ваши одинокие часы ?

Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
К моменту встречи, Вы будете уже стары.
Що ви. Дівчина з ним зустрічається кожного дня, бо він живе в її фантазіях і віртуальних романтичних відносинах

А для мозку, як психологи кажуть, майже не має різниці - у реалі чи у думках
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляВкаблучках
Однозначно. А там стабільно пише в надії хтось до себе покличе)))
Та жіночки також дуже цікаві є)))
Як Совєтчица показує, та і життя загалом))
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Уявила Ваш типаж;)
Моль Моллівна• 17 февраля 2024
З досвіду знаю, якщо чоловік зацікавлений у дівчині /жінці, буде їздити, писати, дзвонити. Інших варіантів, нема...Може, він, якийсь ’мозгоклюй’, чи маніпулятор, чи ще щось не так в поведінці, психиці? ... Якщо, з початку, такі трабли, то далі - буде.. Дякуйте, що пішов далі....
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица

Ех, порадниці... скільки нещасливих)
жінка незаміжня• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Я про інше) Чи я вигадала що не написав і це не добре?
Звісно я замки не будую, ми просто спілкуємось.
Автор, вы просто общаетесь. Были бы рядом, так может и вышло бы что то. А так, вы для него лишь одна из женщин с СЗ
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Не впевнена що кідстав це витримає)
Та Порадниця ще і не таке витримувала.
Ви за нас не переживайте, ми міцні горішки

Розказуйте, доповнюйте вашу історію. Можливо порадниці кардинально змінять думку, все можливо
жінка незаміжня• 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Вы виртуальная мазохистка ?
теперь я знаю, как назвать себя
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Ех, порадниці... скільки нещасливих)
Ні, доля Порадниць - це інша тема.

У цій темі ми тільки вашим романтичним відносинам з потенційним кавалером даємо раду. Давайте не втрачати фокусу
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Хотів. Я одразу сказала щоб не дзвонив, він зрозумів що цього не буде. Він дійсно впадає мабуть у злиття, я ставлю межу і він ніби розуміє що я знову відштовхую... щось таке.

автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Яке сз?
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Уявила Ваш типаж;)
Я не виртуальная мазохистка.
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Та Порадниця ще і не таке витримувала.

Та бачу) Тільки тема про чоловіків одразу все верх дном перевертають))
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Ні, доля Порадниць - це інша тема.

Вибачте, відволіклась
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляФокус-Покус
Я не виртуальная мазохистка.
Ага) А яка)?
Моль Моллівна• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Чоловік, за природою мисливець. Якщо ’Жертва’ - цікава, йому, все одно на ’межу ’і ’обіди’ . Скоріш за все, ’не потягнув’ вас. І це, добре, хоч ’визнав’, що сили не розрахував. ))).. Тому, ’працюйте’, з іншими 😉.
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Можливо. Він мені ніби подобається, але бачу його якимсь слабким, не вистачає рішучості і наполегливості. Думаю, Ви праві
Дякую за гарний комент по темі
Санта Барбара• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Это все равно. Вы виделись один раз несколько лет назад. Ваши отношения. - фантазия.
Станут ли они реальными- это вопрос реальных отношений.
Пока они нереальные.
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Ага) А яка)?
Развлекайтесь как умеете.
автор Мавка • 17 февраля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Пока они нереальные.
Так про відносини не говорю. Просто 14 люютого (!) , тільки про це
Санта Барбара• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Кто-то считает это праздником кто то нет