Мавка• 17 февраля 2024
Поведінка потенційного кавалера. Дівчата, оцініть
Написав у фб ще задовго до війни. Була гарна переписка, що рідкість для мене, зазвичай пишуть не те що може жінкам подобатись і до зустрічей як правило не доходить. Потім була зустріч, було видно що йому сподобалась, одразу почав писати про наступну зустріч, про спільні плани і тд. Я ж якось не дуже впевнено відповідала і не збиралась до таких стосунків. Потім трішки переборщила з жартами і образила його, це вийшло якось принизливо для чоловіка. Переписка припинилась. Через 4 міс був мій ДН і він привітав, мені було приємно. Через 2 міс почалась війна і я опинилась за кордоном. Якось вирішила написати і запитати як він чи все добре в нього, знаючи що постійно прильоти вдома. Він відповів і все. А через декілька місяців почав писати що думає і згадує нашу зустріч і тд. Знову завʼязалась переписка, симпатія і очікування коли я приїду. І ось день Валентина, я розумію що це трохи по дитячому, але чекала якийсь хоча б смайл чи гіфку, привітання. А насправді зовсім нічого. Ну як так? Це я собі вигадала щось? Як би ви розцінили?
Перемелица• 17 февраля 2024
Ви все вигадали .
Що по факту ви маєте з ним? Чи вам він щось обіцяв, пропонував, що? Я не з підколом, а щоб ви тверезіше дивились
Вам телефонограмма• 17 февраля 2024
Обычный спамер, всем пишет. Уже сам запутался, что и кому писал
Первоклашка Я• 17 февраля 2024
Просто в массовой рассылке валентинок он пропустил и не отметил галочкой ваш контакт)
Мавка
• 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Ви все вигадали .
Я про інше) Чи я вигадала що не написав і це не добре?
Звісно я замки не будую, ми просто спілкуємось.
Мавка
• 17 февраля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Он подумал что вы сложная
Він це гарно знає з першого контакту)
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
А звідки у вас очікування що він мав написати вам на 14-е?
Ви закохані один в одного? У вас були якісь романтичні відносини до 14-го?
Тримбулька• 17 февраля 2024
вы чего не прислали ?у вашего знакомого прилеты,у вас спокойно и безмятежно
осень харашо• 17 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
Верно,сидит в тепле и сытости а тут ракеты летают и хочет смайлов
Люблю ХОЛОСТЯКА• 17 февраля 2024
Ви з ним не у відносинах по перше, по друге деякі дружинам своїм нічого не дарять 😂
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляКупи слона
Ждите на 8 марта.
Точно. На 8 марта всё решится, прояснится :)))))))
Читала как-то про тип людей : «ждуны» .
Мавка
• 17 февраля 2024
Ответ дляПеремелица
Так, романтична переписка. На тому першому побаченні був подарунок, ресторан і тд. І саме він виражає зацікавленість, не я. На балабола не схожий, досить скромний, стриманий чоловік сам по собі, цікавиться психологією, це спільна темп. Міг би взагалі не писати, я бог зна де і невідомо коли приїду. Сам ініціював це відновлення переписки
Фокус-Покус• 17 февраля 2024
Автор, Вам надо менять свою жизнь. Если от глубокого одиночества, Вы еще и рассматриваете его, как потенциального кавалера, переписываясь с ним годами, то Вы поставили на себе крест.
Мавка
• 17 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
Я не пишу чоловікам першою, він це знає. Але зараз при кожному прильоті пишу. В лютому у нього тихо.
Чарівна патика• 17 февраля 2024
У вас была только одна встреча сто лет назад, это вообще ни о чем
Мавка
• 17 февраля 2024
Ответ дляосень харашо
Не було ракет ні в цей день, ні у наступний.
Капуста Маша• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Боже, чи ви дурна. Нашо ви йому пишете? Виглядає наче ви за ним бігаєте
Мавка
• 17 февраля 2024
Ответ дляЧарівна патика
То навіщо писати?
Перемелица• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Ну і прекрасно
А чому зараз він у вас таке велике значення у житті має і займає стільки думок ? Чоловіки своїми діями визначаються. Кожний романтично настроєний чоловік знає про 14 і відповідно робить кроки . Ваш не зробив . Які ваші дії далі ?
Бутерброд з ікрою• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
Він це гарно знає з першого контакту)
но не зацепили так чтоб напрягаться. поєтому следующий ход- ваш
Капуста Маша• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
То навіщо писати?
ПРОСТО ТАК. БО СКУЧНО.
Господи, ну очевидні ж речі. Вам шо 20 років?
Мавка
• 17 февраля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Серйозно? Поцікавитись чи не вбило людину, коли на його вулицю прилетіла ракета це бігати?
Бутерброд з ікрою• 17 февраля 2024
Ответ дляМавка
невозбуждающая тема для переписки