Люди Ви бачили знахідки? Я чесно кажучи в шоці, явно видно, що в людини з головою проблеми, розп´яті орли, я так розумію - це якісь язичницькі штучки, зоопарк, титанік на озері... золотий батон???? "по багатому" всьо виглядить
Ответ дляпухкая галина
в сто пятсотый раз
спеціально вбила в гугл не було такого
хіба що може назва не межигіря
Ответ дляМама_Дочки
Орлы = это жесть... не видела раньше...
і ця хвора людина керувала країною
орли ж здається взагалі в червону книгу занесені чи ні?
Ответ дляKanapelka
Бачила і вже навіть теж кілька фоток тут викладала :)) Батон - просто жесть. Тонкий натяк на кримінальне минуле. Капець просто
Я з батона довго сміялась....
Девочки, просьба поднять хоть одну тему без политики в топ https://sovet.kidstaff.com.ua/question-348218-0-2 не проходите мимо!!!
Ответ дляyuliana79
а это правда там или фотка с интернета?
ну знайшла в группі з альбомом межигір’я
Орлы да , жесть конечно...
Но это же жилье как я понимаю президентское , то есть там до этого жил и Кучма и Ющенко, верно?! И следующий президент будет жить!
А вот что корабль ... И все остальное , каждый со своими тараканами в голове, ..( Ющенко он на пчелах пришибленный