Изменено 17 февраля в 21:03

Підкажіть про тую смарагд, пліз

Всім привіт,знайшла на розпродажі туї,але вони з густої посадки,тому не пишні,фото докладаю,чи варто такі купувати,вона набуде пишної форми колись,чи не варто,планую брати сім штук,тому боюсь прогадати,можливо хтось порадить,де недорого,та нормальні можна придбати
ГугелП@лАмался 17 февраля в 21:03
Хорошие, разрастутся, ещё обрезать будете
автор Радостина 17 февраля в 21:06
Ответ дляГугелП@лАмался
Хорошие, разрастутся, ещё обрезать будете
Ще така спокуса посадити прямо зараз,всеодно ні снігу,ні морозу немає,але якось незвично,все таки лютий ще надворі :)
ГугелП@лАмался 18 февраля в 14:50
Ответ дляРадостина
Ще така спокуса посадити прямо зараз,всеодно ні снігу,ні морозу немає,але якось незвично,все таки лютий ще надворі :)
Нет, рано очень. Пусть пока стоят где нибудь на веранде
МеняАЖтрусит 29 февраля в 17:05
Беріть і садіть.
Вони наростять густоту