Там-тарарам• 17 февраля 2024

Посоветуйте вкусный чай

Похвалите свой любимый чай. Желательно такой, который можно купить сразу большую пачку
Хочу в БАНю• 18 февраля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Якщо в пакетиках, то я люблю Азерчай з чебрецем.
А зелений люблю молочний оолонг саусеп і всякі різні на россип в чайних магазинах. Гречаний ще подобається
Спасибо вам, на заказывала себе чаев 🥰

Ваша прЭлесть• 18 февраля 2024
Маю надію у нас з вами смаки співпадуть )))
fialka123• 18 февраля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Я не буду вам переконувати, це все справа смаку. Я брала в магазині українських товарів і собі і на подарунки(6 років диву в інший країні) то мені сподобалося))) ще сподобався Карпатський чай, розсип з чорницями)) там каркаде та різні сушені трави та ягідки.
От Twinings дійсно раджу спробувати чорний та єрл грей, де я живу не в чорні культурі чаї, тільки фруктові та кава, то я набирають завжди в сусідній країні кілька пачок про запас)
Я вас тоже не переубеждаю) я о своих впечатлениях рассказываю)
Twinings не первый раз отзывы хорошие слышу, но не пробовала. Попробую
Сиреневая цапля• 18 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Я зрозуміла)) Twinings спробуйте, бо дійсно з таких не дорогих чаїв дійсно дуже якісний. Ще ось ця марка, я нещодавно для себе відкрила, у мене тільки в органік шопах та органік відділах продаєтся, це не те що щось супер єксклюзивне чи дороге, просто тут не в культурі чаї, всі тільки каву п´ють і чорний чай знайти той ще квест. Більшість місцевих на чаї фукають, а хто любить чаї, тому і Мономах супер)))
fialka123• 18 февраля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Не видела таких, спасибо)
29Inna• 18 февраля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Ещё когда была в Румынии,покупала чай и на подарок всем его привозила. Очень вкусный,жаль что к нам его не привозят. Девочки,кто в Румынии, обязательно попробуйте,это просто восторг
Ну это фруктовая смесь,это не чай в обычно принятом смысле,в Румынии этого как грязи,а вот чая!!!!очень мало,выбора нет от слова совсем,в основном кофе.Если что,там живёт дочь.
ХуАнита• 02 марта 2024
Советую,хороший чай.