Лорка-хлорка• сегодня в 12:51

Батько нації

Почвара повернулася до Києва, щоб зробити інстаграмну фоточку.
Ну, бо ж турботливий "батько нації".
Не його ж друзі двушечки на москву відправляють, щоб нас більше убивали.
Не його ж друзі будували елітні котеджі (в тому числі для загадкового "Вови") коли в Україні гинули тисячі людей.
І щоразу нарід мліє, бо так мало їм треба для того, щоб любити "вошдя плємєні"...
Тепер можна ще якийсь смішний указ видати, типу "щоб ракети не літали", щоб людЯм було над чим поржати.
Сподіваюсь, у пеклі вистачить місця не лише зеленим мародерам, але й усім, хто (з будь-яких причин) їх підтримав, і всім, хто ніяк не наржеться.
СкрипяСердцем• сегодня в 12:53
Вам легше стало?

Айболитная• сегодня в 12:53
Цілком вас підтримую. Він такий ж ворог, як і кацапи, і він також знищує громадян України.
Області пітьми• сегодня в 12:53
Сподіваюся до пу у вас теж так багато епітетів
успокойте_Меня• сегодня в 12:53
Візьми свою писанину і йди під офіс батька. Сидить воно, строчить за три фублі
Області пітьми• сегодня в 12:54
Ответ дляуспокойте_Меня
Могла би би і в Москву на червону площу - а ні , максимум анонімка на форумі
успокойте_Меня• сегодня в 12:55
Ответ дляОбласті пітьми
Удалено администрацией...
Області пітьми• сегодня в 12:55
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...

Kidstaff Bot• сегодня в 12:55
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
helena81• сегодня в 12:56
Ответ дляСкрипяСердцем
Вам легше стало?
А треба мовчати?
nabludatel• сегодня в 12:58
Що, руські тварюки, норм наші дрони сьогодні по москві вгатили? Дивлюся вас сьогодні особливо корчить.
Пс. Можете не витрачати час і сили на писанину про ’вазмєздіє’. Я живу в Запоріжжі і нас рашка з початку війни обстрілює всім чим може безвідносно до наших дій. Та що дивиться як вони скавучать ’а нас за чьто’ дуже приємно.
Одуванчик number one• сегодня в 13:00
Удалено администрацией...
flekder• сегодня в 13:02
Удалено администрацией...
nabludatel• сегодня в 13:06
Іще додам.
Наш президент вшанував память вбитих руськими українців.
А ваш путін навіть ніколи цього не робить. Навіть не визнає обстріли з боку України.
З останнього: Туапсе горіло тижнями. І що? путін не те що не приїхав, а навіть не сказав про це.
З обстрілом москви буде така ж тиша. Насолоджуйтеся!
nabludatel• сегодня в 13:09
Удалено администрацией...
gizzaGinora• сегодня в 13:10
Клаааас)
Невже адміністрації відреагувала?)

Яка чудова перекличка тролів

А де ж власне, автор??
Щоб забанити
gizzaGinora• сегодня в 13:11
Ответ дляОбласті пітьми
Удалено администрацией...
Та щось сьогодні прям зранку потік тупих гівняних тем.
Ну хоч анонімність зняли
DarkBlueSea• сегодня в 13:13
Вы из кацапии строчите? Со своим вовой пыней разберитесь уже
nabludatel• сегодня в 13:13
Ответ дляgizzaGinora
Ну хоч анонімність зняли
Їм болить. Їх сакральну столицю сьогодні наші обстріляли дронами.
nabludatel• сегодня в 13:16
Ответ дляDarkBlueSea
Як же з ним розібратися, коли він з бункера не вилазить?
Там в рязані нещодавно руське пво вдарило по будинку і вбило 3 чи 4 цивільних. путін висловив співчуття? Та ні, він відморозився, типу нічого не сталося.

gizzaGinora• сегодня в 13:17
Ответ дляnabludatel
Вони просто не розуміють просту річ.
Ми між собою можемо сратися скільки завгодно.
Але коли приходять кацапські *бани, і починають розповідати , що ми маємо робити.
То ми просто посилаємо на йух. І сремося далі)
Lianaa_06• сегодня в 13:18
Мне кажется, что подобный вымер только русня может написать. Я не знаю ни одного человека, ни одного, который бы воевал за Зе или депутатов. Может у автора в окружении так, не знаю.
Розовые одуванчики• сегодня в 13:19
Хуе’о’ нации.