И.О. человека• 18 февраля 2024

Лікування зуба під мікроскопом. Київ

Дівчата, може в кого була схожа проблема. Болів зуб із дуже давньою пломбою. Моя стоматолог його почала лікувати, і виявилось, що в одному з давно видалених каналів залишився шматок стомат.інструмента(((( бляха, це років 15 він там був(((
Моя лікар намагалась витягти той обломок інструмента, витягти шматок нерва, що лишився, але нічого не вийшло. Рекомендує зробити цю процедуру під мікроскопом. Я боюсь уявити, яка ціна на таку послугу. Хто що може підказати? Зуб-то болить 😢😢
тяжкаялюдина• 18 февраля 2024
Лечила под микроскопом в Запорожье год назад. Стоило 6500

ДаЗдраПерма• 18 февраля 2024
Один канал тисячі 3
Щебетушка• 18 февраля 2024
У вас немає вибору ,йдіть лікуйте , в мене свого часу з трьох зубів вийняли обламки інструменту .
автор И.О. человека • 18 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Капєц 😢 ох і ціни... Зараз точно буде дорожче, та ще й Київ.
автор И.О. человека • 18 февраля 2024
Ответ дляЩебетушка
За що його полікувати, в декреті (((
Шаманю второпях• 18 февраля 2024
14 тыс 4 канала + отдельно пломба. Киев
ДаЗдраПерма• 18 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Йдіть на Лукьянівку в гос клініку, там дещевше
автор И.О. человека • 18 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
14 тыс 4 канала + отдельно пломба. Киев
А якщо проблемний тільки 1 канал? Чи все одно рахується як за 4?
Щебетушка• 18 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
За що його полікувати, в декреті (((
Я теж в декреті ,літом лікувала інакше втратила б одиничку ,зуб обійшовся майже 7тис

Тріль підпільний• 18 февраля 2024
Я всі зуби лікувала під мікроскопом. Це звичайна практика, ну наскільки я думала. Можу порекомендувати свою клініку Ом Стом на Міхновського. Зателефонуйте, дізнайтесь ціну.
Шаманю второпях• 18 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Не знаю. Разве можно попросить перепломбировать только 1 канал?
lith_oops• 18 февраля 2024
Мікроскоп - класна штука, але лише тоді, коли до нього рівні руки додаються.
Є нюанси, більше ризик, що зуб розколеться.
Щодо зубу - як нерву немає, то чому там боліти? Там може у вас кіста, чи гранульома, чи запалення? Сам по собі інструмент не дає запалення, якщо все інше проліковано. І не завжди їх можна дістати. Нюансів багато.
Щодо мікроскопа - рівні руки лікаря краще. Якщо рівні руки, мікроскоп, ще й голова на місці - то дубль бінго. ))))
тяжкаялюдина• 18 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Это только каналы, потом уже мой стоматолог который отправил на микроскоп ещё пломбу делал, это ещеплюс к стоимости будет((
ДаЗдраПерма• 18 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
За що його полікувати, в декреті (((
У чоловіка взяти гроші
Шаманю второпях• 18 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Аналогично
автор И.О. человека • 18 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Там по рентгену і штуці, яка міряє глибину каналу, показує, що сам канал чи то зігнутий чи то роздвоєний. В ньому ’живе’ той обломок, а під ним не видалений шматочок нерва. Видно в юності мені хотіли видалити нерв, обломили там інструмент, нічого не сказали і запломбували по-тихому. От воно й болить. Кісти на рентгені не видно. Моя лікар вичищала і вимивала там все максимально, але не змогла добратись в сам край канала((
Шаманю второпях• 18 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
И там есть микроскоп? Ничего себе, наконец-то норм оборудование в гос.клиниках появляется
ДаЗдраПерма• 18 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
На Пимоненка? Вы прикалываетесь? Там все есть
автор И.О. человека • 18 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
А туди якось записуватись треба, чи приходиш в порядку черги? Чи може ще й треба електронне направлення від сімейного? 😁

ДаЗдраПерма• 18 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Не знаю, зателефонуйте, спитайте, хто там зараз з мікроскопом . Раніше Чорненький був
Шаманю второпях• 18 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Что значит «прикалываюсь»? Я спрашиваю
Красавица писяная• 18 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
К стоматологу не нужно направлений семейного. Но записаться лучше надо заранее. Сходите в любую гос больницу, где есть стоматологи, хотя бы консультация будет беспл, может. Хотя, вам зачем консультация? Вам делать надо, может кто знает, дешевле ли в гос? Не думаю.
автор И.О. человека • 18 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Дуже дякую вам😊
ДаЗдраПерма• 18 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Дуже дякую вам😊
https://www.google.com/search?client=ms-android-sa...
Шаманю второпях• 18 февраля 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Конечно дешевле. Не думаю, что в гос такие же цены
автор И.О. человека • 18 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Так, дякую, я знайшла її зразу в гуглі. Буду мабуть дзвонити з понеділка. Не думаю, що в неділю там хтось буде на телефоні
Красавица писяная• 18 февраля 2024
А, еще, если это вот эта огромная больница, наверное, она, где и скорая, челюстно-лицевая, там все оч запутанно) звонишь, записывают, приходишь-не пойми к кому и кто записал, видимо, сдают в аренду кабинеты частникам, там фиг разберешься, но это я так, первое впечатление, в любом случае, вам подскажут.
Красавица писяная• 18 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Ну судя по анализам -тож самое.
Хлопаю ресницами• 18 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Але ціни на мікроскоп як в приватних
Красавица писяная• 18 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
А не знаете хорошего челюстно-лицевого хирурга? Самой нужно, но их 2врача на скорой друг другу в назначении противоречили, стремно уже идти на прием.