кнопкодав• 18 февраля 2024

Сайти знайомств

Хто активно шукає чоловіка на сз. На що звертаєте увагу , що для вас 🚩🚩🚩🚩🚩 в анкетах? Більше двох років не була там. Розумію що навіть спілкуватися розучилася
Перемелица• 14 апреля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Багато знайомих зустріли на тіндері собі пару,не скажу що прям на довгий час,але стосунки були.Мені ж не щастило,але я багато з ким спілкувалась і ходила на зустрічі,ніхто не зацікавив,тому що там конвеєр і хто багато ходить на зустрічі сильно не старається.Єдине що можу сказати, одразу проговарювайте цілі,чоловікі навіть і не читають що ви пишете в профілі,багато раз бачила в громадських місцях,як хлопець просто свайпав усіх і все,навіть не дивився на фото, тому я думаю,що так роблять більшість) Куди йти якщо запросять? Ну можливо вам запропонують варіант, не думаю що чоловікі с сз будуть викидувати шалені гроші на ресторани і тд, а в нашій реальності ще й треба підлаштовуватись до того,що кіно чи кафе в тц можуть зачинити. Ну і якщо максимум півроку будете там сидіти і нікого нормально не зустрінете, сенсу продовжувати нема, значить не ваше, краще знайомитись через знайомих чи ще десь. Все неоднозначно,бо знаю деякі знаходять стосунки і всеодно сидять там, тому тут чисто хто везучий може попастися головний приз) Але спробувати треба,це відволікає, і вірно сказали зверху не треба міряти одразу фату, не ставьте ніяких очікувань до людини, просто спілкуйтесь, а там будете бачити як далі. Будьте легкою і на позитиві)
Легко и на позитиве отвечать на все его вопросы (которыми сыпет в режиме допроса, без о влечения на ’а я-то-то, а у меня так же...’), а ответы на них расписаны буквами у меня в анкете?
Перемелица• 14 апреля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Вже нічого там не шукаю. Видалилась.
В житті познайомився зі мною чоловік. Він теж вільний, не женат, але помолодше буде. Мене наші відносини влаштовують. В нас дружба +секс.
Блин,как женщина модет хотеть пополамщика?
Апрель Ивановна• 14 апреля 2024
Ответ дляПеремелица
А я писала, що в мене пополамщик?
Наче ж ні. Я навчена при чоловіках гаманець не доставати
Перемелица• 14 апреля 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
А я писала, що в мене пополамщик?
А ’дружба +секс’ - это не пополам? Я с подругами пополам за все плачу всегда.
Может, вы что-то другое имели в виду?
С подругой или другом я кошелек достаю:)
Апрель Ивановна• 15 апреля 2024
Ответ дляПеремелица
Может, вы что-то другое имели в виду?
Не пополам) он не перестает быть мужчиной. Ему не сложно
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Якщо чоловік сидить на СЗ це вже 🚩
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Слухайте, то добре коли гроші десь беруться з тумбочки, немає дітей малих. Тоді і подорожі, і хобі і танці .
Я звичайна середньостатистична жінка з дітьми. У мене банально немає фізичного часу на подорожі постійно.
А так ви ще з дітьми? А де чоловік? То ви точно там нікого не знайдете
Редиска Я• 16 апреля 2024
з власного досвіду користування Tinder - хорошу дівчину там знайти НЕМОЖЛИВО. За 5 місяців не було жодного співпадіння, яке привело б хоча б до зустрічі (місто велике, мільйонник). З дівчинами, які за фото ДУЖЕ сподобались - взагалі співпадінь майже не було :(
Навіть якщо було співпадіння - на переписку відповідей майже не було. У в приорітеті створення родини, розглядав дівчат від 25 до 42, (мені 44) - і як висновок - негативний результат теж результат. Tinder видалив, бо на вулиці познайомитись легше.
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ дляРедиска Я
44 і 25, серйозно?🤣🤣🤣
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляРедиска Я
Я звісно вибачаюся, а навіщо ви в 44 25 та й 35 річній?
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ дляРедиска Я
Удалено администрацией...
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Удалено администрацией...
Дякую, але мені таке не треба. За себе розписуйтеся.
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Обидва літаєте в рожевих окулярах
Нікого ви собі не знайдете
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Обидва літаєте в рожевих окулярах
Нікого ви собі не знайдете
Слідкуйте за собою
Редиска Я• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
виглядаю молодще, бо спорт і без шкідливих звичок, і до мене в реальному житті дві дівчини залицяються по 33 роки
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляРедиска Я
Ми ж можемо відверто спілкуватися? Я цілком вірю , що ви виглядаєте молодо. І в цілому хороший чоловік.
Питання 1. Чому до 44 ви не мали сім´ї? Людина, що стільки жила сама має стійкі звички вже, і значно складніше йде на поступки.
Питання 2. Як не крути, після 40 років у чоловіків в більшості починаються проблеми з ерекцією.
Питання 3. Через 10 років вам вже 54 , а жінка в самому розквіті . У неї в основному пік сексуальності.
Питання 4. Це абсолютно різні покоління. Мало насправді чого спільного. Хіба ви шукаєте покірну тиху. Але Люда з вагітна в 16.

Вообщем, я звісно щиро бажаю вам знайти ту саму . Та об´єктивно ви бажаний жених для 25-35 річних тільки і тому випадку, якщо ви можете фінансово їх забезпечувати і дуже непогано: подарунки, квіти, авто, квартири, курорти

Я також розумію, що при тому що я гарно і значно молодше виглядаю, для хлопців менше 35 я скоріше як мамочка. Або чисто гарно час провести, класний секс, або у нього проблеми з батьками були і він шукає в дружині маму.
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Слідкуйте за собою
Ви самі прийшли за порадою і вивалили свою брудну білизну
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ти йому кажеш - йди лісом, твоя думка не цікава. А вона все рівно нате й мої 5, щоб було 10
Йдіть з Богом. Чого його в чужу брудну білизну носа пхати
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Не треба вивалювати свою білизну, ніяк не угомониться, відстань вже від мене ти ба, як заділа правда тьотку-мрійницю
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ну то ви тримайте свого носа від чужої білизни. Ти його проганяй, а воно все ’ а я не договорила’
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Удалено администрацией...
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Удалено администрацией...
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Удалено администрацией...
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Удалено администрацией...
Жена брата Админа• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Удалено администрацией...
автор кнопкодав • 16 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Удалено администрацией...
Редиска Я• 16 апреля 2024
Ответ длякнопкодав

відповіді:
1) розлучений, 2 дитини
2) ніяких проблем
4) з дівчатами 33-38 є можливість спілкуватись в реальному житті - непорозуміння через розрив поколінь немає. А от на сайтах або в додатках - ніяких шансів навіть почати спілкування :(

дівчат звичайного статку можу забезпечувати
Жена брата Админа• 17 апреля 2024
Ответ длякнопкодав
Удалено администрацией...
автор кнопкодав • 17 апреля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Удалено администрацией...
І пише й пише
Ви так жалюгідно виглядаєте з вашими потугами образити
Чи то так ніс в чужій брудній білизні застряг, що не можете відліпиьися?
автор кнопкодав • 17 апреля 2024
Ответ дляРедиска Я
відповіді:
1) розлучений, 2 дитини
2) ніяких проблем

Бо може ви розглядаєте все таки не ту вікову категорію.