кнопкодав• 18 февраля 2024
Сайти знайомств
Хто активно шукає чоловіка на сз. На що звертаєте увагу , що для вас 🚩🚩🚩🚩🚩 в анкетах? Більше двох років не була там. Розумію що навіть спілкуватися розучилася
ЗновЗдоров• 26 декабря 2024
У меня этих флагов появилось после мужа столько, что сомневаюсь что там еще что-то можно отрыть. Я очень стала перкьорчива. Раньше общалась с первым встречным, ходила по 2 раза в день на быстрые свидания и среди того мусора было всего пару хороших людей (и это я поняла только сквозь года), вот с мужем познакомилась на сайте знакомств 12 лет назад. Повезло.
Коржик• 27 декабря 2024
Люблю сайти знайомств.
Для подняття самооцінки - саме те. Після розлучення у мене там були зустрічі тільки з цікавими гідними чоловіками - красиві побачення, квіти, подарунки...
Але то моя заслуга - я вмію себе так преподносити, що одразу зрозуміло, що зі мною по іншому ніяк та просто не піду на побачення з чоловіком, який не здатен його цікаво організувати. А ще люблю довгі переписки де стає зрозумілим хто є що.
З більшісттю з них навіть зараз залишаємося в друзях в соцмережах та іноді спілкуємося.
Мої умови відбіру були - інтелектуал, не жлоб, тільки україномовний, тільки військовий. Пирожулі та тюбики - мені не цікаві, ну не сприймаю я їх за чоловіків взагалі.
А потім з одним з них, як сходили в кіно, так й досі... Не відпустив.
(якщо що мені за 40)
Ответ дляБесконечность-не предел
Замуж нет, но отношение было очень хорошее, и человек мне во всём нравился, что у меня редко бывает. Неделю как не общаемся, расстались по такой дурости, я даже не знаю расстались или нет, не пишет не звонит. Но и так понятно что не нужно
ну так треба було давати вже. може заждався.
Ответ дляАпрель Ивановна
Я побула там і скажу так, я не готова розповідати про себе незнайомим людям. В житті легше мені зустріти людину, чим на СЗ. Кумарили ось ці ким працюєш, чи знімаєш, а квартира є, а з ким живеш, а чого розійшлась, а були в тебе потім стосунки? і тд ...
тю...а чом би й ні. може ти б написала- шо кошмарний характер, і по переписці це б було видно, то сенс зустрічі. Квартира...а може він красивіший за вас, і хотів альфонсом бути. теж варіант.
Забрала і не сказала• 11 января 2025
Чтобы найти бриллиант, нужно кучу дерьма перекопать. Бывает, что бриллиант не очень глубоко, но это исключение.
Свідок Перемоги• 20 января 2025
Ответ дляРедиска Я
вони не в моєму смаку, занадто низькі, не люблю коротишок
Бери какие есть . Это не виданное везение , 10 дет разницы