Сокодавка ще та• 18 февраля 2024

Де ви тримаєте цукорницю і сільничку?

Проектую куххню для себе
Хочеться по мінімуму відкритих полиць
Але цукорниця, сільничка (така більша, солити страви, які готуються) - це такі речі, які постійно потрібні під руками
Мені здається, що їх не зручно тримати в шафках чи шухлядах
Але де тоді???
Ви де тримаєте такі речі?
Не прохожу мимо• 18 февраля 2024
Цукор і сіль стоять в шафці. Коли готую, то дістаю сіль і спеції і ставлю на стільницю.
Без Баяна• 18 февраля 2024
А чого незручно? Цукорниці в мене взагалі немає, банка з сіллю стоїть в шафці
КондуктЕр тролейбуса• 18 февраля 2024
Біля плити ))
_Alekssandra_• 18 февраля 2024
У меня и сахарница, и банка с солью стоят на кухонной мебели, никому не мешают.
іронічна антитеза• 18 февраля 2024
Привет Сахарница, мед рядом с электрочайником. Пакетики с чаем в нижнем выдвижном, для заваривания в навесном шкафу. У меня ребенок, все должно быть просто и доступно по утрам.
Соль и перец в мельницах рядом у плиты.
Красиво, когда все в шкафу и рабочая поверхность свободна, но нам так не удобно.
Ясамаякрасивая)• 18 февраля 2024
На стільниці стоїть три баночки, біля чайника. Сіль, цукор, чай
дама_из_декрета• 18 февраля 2024
У мене на стільниці, на спеціальній підставці - але я готую багато, а чоловік чай часто п´є. То нам зручно щоб воно було в легкому доступі.
Хоча я планувала тримати в шафці біля плити, але виявилося шо це не наш варіант
Лінива, не каюсь• 18 февраля 2024
В шкафу біля плити, абсолютно не напрягає відкрить і дістать.
Найщасливіша• 18 февраля 2024
В углу кофеварка и между стеной и кофеваркой стоят, перечница, соль, сахарница и бутылочка спрей с маслом
Сегодня не целуюсь• 18 февраля 2024
Есть и то, и другое, но стоят в шкафчике. Достаю, когда нужно. В сольнице соль Экстра, ставлю на стол, когда садимся есть. Может кому-то посолить захочется)
За ким я буду?• 18 февраля 2024
В шкафчику, не люблю щоб на кухні банки склянки стояли на виду
Зроблено у 80-х• 18 февраля 2024
В шкафчике над плитой
неДодекаэдр• 18 февраля 2024
Соль возле плиты, есть полка где для нее место, но разве что когда гости прячется.
Сахарницы нет
вкрации• 18 февраля 2024
На поверхні нічого,окрім чайника і керамічного дозатора для мила.
Коли готую, відкриваю верхню праву(я правша) від плити шафку, там спеції, олії, сіль, цукор.
автор Сокодавка ще та • 18 февраля 2024
Ответ дляБез Баяна
Ви взагалі не вживаєте цукру?
Ні в чай/каву, ні в страви, ні в випічку?
автор Сокодавка ще та • 18 февраля 2024
Ответ длядама_из_декрета
Ну і в нас приблизно така ситуація...
Але стільниця і так мабуть буде досить загружена - кавоварка, чайник, фільтр для води, може аєрогриль, ще кудись електрогриль хотілося б впхати.... а місця - не гектири((
автор Сокодавка ще та • 18 февраля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Сахарницы нет
Вы сахар в хозяйстве не используете или как вы его храните без сахарницы? Просто в упаковке?
неДодекаэдр• 18 февраля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
В контейнере там сразу 1-1,5 кг но его редко использую, а соль постоянно готовится.
Меряю от 0• 18 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Те ж саме. Все стоїть у шафці - руку протянув і достав. Там стоять і чай, і кава, і цукр, і сіль, і перець. Готую багато.
дама_из_декрета• 18 февраля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну і в нас приблизно така ситуація...
Моя порада - добре обдумайте, чим реально ви користуєтесь постійно (як мінімум раз в день), те і залишайте на поверхні. А для техніки, якою користуєтесь часто, може продумати якусь шухляду
автор Сокодавка ще та • 18 февраля 2024
Ответ длядама_из_декрета
Дякую
Директор Пляжу• 18 февраля 2024
Приправи в баночках на відкритому стелажу біля плити, там же і сільничка, і олія. Спеціально так планувала, бо хоч я і не прихильник зайвих речей на робочій поверхні, але і за кожним разом відкривати шафу то не для мене. Цукор в скляній банці стоїть в шафі-вітрині, я його рідко використовую. Для гостей маленька цукорниц, і набір сіль/ перець завжди на столі. В мене ще і крупи на відкритих полицях, абсолютно не напрягають)
автор Сокодавка ще та • 18 февраля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Дуже зручно, мені сподобалось
Дякую!!
Директор Пляжу• 18 февраля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Дуже зручно, мені сподобалось
Дякую!!
Ще додам, що і стільницю робила глибиною 75см, тому той стелаж не забирає корисної площі. Та і взагалі така стільниця зручніша ніж 60см, як на мене))
Вам побажаю зробити зручну і красиву кухню!
автор Сокодавка ще та • 18 февраля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Дякую)
З глибокою стільницею навряд чи вийде, бо кухня вузька і довга
Ну, але щось мушу придумувати)