Парасюха• 18 февраля 2024
Чим мазати збиті коліна які вже засохли?
Пройшов тиждень, утворилась суха кірка, все ще відчутно болить, коли стою, чи роблю якісь різкі рухи ногами, також коліна згинаю лише трошечки, бо тріскають.
Вдома є такі варіанти:
- Траумель мазь
- Бепантен мазь
- Рятівник мазь
- Календули мазь
- Солкосеріл мазь
Чим краще мастити щоб не зробити гірше?
Бо я вже реально боюсь.
Мастила медичним клеєм бф-6, і стало набагато гірше, загноїлось під плівкою клею, ледве зажило , посипаоа банеоцином.
Тому переживаю чи мазь не зробить гірше.
Вдома є такі варіанти:
- Траумель мазь
- Бепантен мазь
- Рятівник мазь
- Календули мазь
- Солкосеріл мазь
Чим краще мастити щоб не зробити гірше?
Бо я вже реально боюсь.
Единая страна!• 18 февраля 2024
Якщо це вже просто суха кірка, немає під нею гною і запалення, то просто навколо звичайною календулою, прибрати сухість.