Парасюха• 18 февраля 2024

Чим мазати збиті коліна які вже засохли?

Пройшов тиждень, утворилась суха кірка, все ще відчутно болить, коли стою, чи роблю якісь різкі рухи ногами, також коліна згинаю лише трошечки, бо тріскають.
Вдома є такі варіанти:
- Траумель мазь
- Бепантен мазь
- Рятівник мазь
- Календули мазь
- Солкосеріл мазь

Чим краще мастити щоб не зробити гірше?
Бо я вже реально боюсь.
Мастила медичним клеєм бф-6, і стало набагато гірше, загноїлось під плівкою клею, ледве зажило , посипаоа банеоцином.
Тому переживаю чи мазь не зробить гірше.
Маруська Му• 18 февраля 2024
Левомеколь.

Щастя-здоровля• 18 февраля 2024
Якщо немає запалення та гною, то не мазати .
Бубль Гум)• 18 февраля 2024
Где вы так стояли долго на коленях?
Може ще третю?• 18 февраля 2024
Не мазать сверху,траумель вокруг
Единая страна!• 18 февраля 2024
Якщо це вже просто суха кірка, немає під нею гною і запалення, то просто навколо звичайною календулою, прибрати сухість.